Zorlu Enerji’den pandemiye karşı bir önlem daha

Zorlu Enerji, COVID-19 pandemisi sebebiyle çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için Müşteri Hizmet Merkezi’ne gidecek abonelerin bekleme sürelerini azaltmak amacıyla çağrı merkezi üzerinden randevu sistemini hayata geçirdi.

Zorlu Enerji, elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlendiği Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak ve Bilecik illerindeki çalışanlarının ve müşterilerinin COVID-19 salgını döneminde sağlığını koruyabilmek amacıyla aldığı önlemleri artırmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığınca önerilen tüm önlemleri Müşteri Hizmet Merkezlerinde halihazırda uygulayan Zorlu Enerji, müşterilerine www.zorluenerji.com.tr ‘deki online işlemler sekmesi üzerinden de birçok işlemi gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor. Son olarak abonelerin Müşteri Hizmet Merkezi’ndeki bekleme sürelerini azaltmak amacıyla 0 850 933 3 999 numaralı çağrı merkezi üzerinden randevu talebi almaya başlayan Zorlu Enerji, müşterilerine hiç beklemeden işlem yapabilme imkanı sağlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Zorlu Enerji Çağrı Merkezi’ni arayarak Çözüm Merkezi üzerinden işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilen müşteriler, Müşteri Hizmet Merkezi’ndeki işlemleri için de Çağrı Merkezi ile görüşerek randevu alabiliyor. Randevu alan müşteriler, kendilerine verilen saatte sıra beklemeden işlemlerini gerçekleştiriyor.

ONLINE İŞLEMLER SEKMESİYLE ONLARCA İŞLEM YAPILABİLİYOR

Zorlu Enerji müşterilerini; özellikle yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunanları gerçekleştirecekleri işlemler için online kanallara yönlendiriyor. Zorlu Enerji’nin yenilenerek kullanıcı dostu bir yapıya kavuşan web sitesi üzerinden online olarak; abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, hatalı fatura itirazı ve müşteri bilgi güncelleme işlemlerini gerçekleştirilebiliyor. Müşteriler evden çıkmadan e – devlet ve çağrı merkezinden de birçok işlem gerçekleştirilebilirken, fatura ödemelerini de internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.