blank

blank

UEDAŞ’tan dört mevsim müdahale için arazi aracı

UEDAŞ, arıza bakım hizmetlerinde görev yapan araç filosunu büyüttü. Zorlu coğrafi koşullar için dört mevsim kullanılır çok amaçlı bir arazi aracı filoya katılırken sepetli araç sayısı 107’ye çıkarıldı.

Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ), zorlu kış koşulları öncesi teknik ekipmanlarını yeniledi. Şirketten yapılan açıklamaya göre 7/24 sahada olan arıza, onarım ve bakım ekiplerinin kullanımına verilen mevcut araçların bakımları tamamlandı, sepetli araç kapasitesi ise 107’ye çıkarıldı.

DÖRT MEVSİMLİK ARAZİ ARACI

Kış mevsimi öncesi çok amaçlı arazi aracını da filosuna katan UEDAŞ, dört mevsim kullanılabilir olan araçla en zorlu bölgelere bile hızla ulaşabilecek. 1000 CC / 65 BG gücünde ve 4×4 teknik özellikli olduğu belirtilen arazi aracı yaz aylarında safari, kış aylarında ise kabinli, ısıtmalı olarak kullanılabiliyor. Römork taşıma kapasitesi 450 kilogram olan arazi aracı, kış aylarında takılan paletler sayesinde karın üstünde 1,5 ton çekme gücüne sahip olurken zorlu bölgelere fiziki müdahaleyi kolaylaştıracak.