Aksa Doğalgaz yeni abonelerini bekliyor

Aksa Doğalgaz, doğal gazla tanışmak isteyenleri abonelik işlemleri için müşteri hizmet merkezlerine bekliyor.

Soğuk havaların yaklaşmasıyla birlikte, bu kış doğal gaz konforunu yaşamak isteyenler, doğal gaz dönüşüm işlemlerini şimdiden tamamlayarak rahat bir kışa hazırlanıyor. Ülkemizde 3,4 milyondan fazla aboneye doğal gaz hizmeti ulaştıran Aksa Doğalgaz da, doğal gazla tanışmak isteyenleri abonelik işlemleri için müşteri hizmet merkezlerine bekliyor.

TÜPE GÖRE 5 KAT DAHA EKONOMİK

Şirketten yapılan açıklamada doğal gazın konforlu, temiz ve çevreci olmasının yanı sıra ekonomik bir çözüm de sunduğuna dikkat çekilerek “Yalnızca ısınmada değil ocak ve sıcak su ihtiyacı için de kullanılan doğal gaz, pişirmede ve sıcak su kullanımında tüpe göre 5 kat daha ekonomik bir çözüm sunuyor” ifadeleri kullanıldı. Isınma ihtiyacını ithal kömüre göre 2 kat daha ekonomik sağlayan doğal gaz ile kül, kömür, toz, soba temizliği gibi zahmetli işlerin de ortadan kalktığı, doğal gazla evin her odasının sıcak, evde geçirilen zamanın çok daha konforlu olduğu kaydedildi.

BAĞLANTI BEDELİNE 4 TAKSİT

Aksa Doğalgaz, 30 Eylül 2020 tarihine kadar bağlantı bedeline, abonelerin tercihine göre 4 taksite kadar vade uygulanacağını da açıkladı. Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aksa Doğalgaz müşteri hizmet merkezlerine başvurularını yapabiliyor.