blank

blank

Turpak, pandemide kullanıcı eğitimlerini online olarak sürdürüyor

Turpak, koronavirüs salgını sürecinde kullanıcı eğitimlerini online olarak vermeye devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre maden alanlarında Turpak Otomasyon Sistemlerini tercih eden Özkoyuncu Madencilik’e tüm akaryakıt ikmal operasyonunu tek noktadan takip edip yönetebileceği CentroWeb yazılımının eğitimi, pandemi sürecinden dolayı online olarak verildi.

Daha önce Özkoyuncu Madencilik’in sabit üç farklı maden sahası ile iki mobil tankerinde ve 166 adet iş makinesinde pompa ve tank otomasyonlarını devreye alıp doğru araca doğru yakıt ikmalini sağlayan Taşıt Tanıma Sistemlerini kuran Turpak, şimdi de Turpak web tabanlı merkez ofis platformu server ve veri güvenliği maliyetlerini ortadan kaldırarak ciddi tasarruf sağlayan CentroWeb ile destek vermeye devam ediyor. Geniş katılım sağlanan eğitimin soru-cevap şeklinde ilerlediği ve oldukça verimli geçtiği açıklandı.

TAŞIT TANIMA İLE TAM ENTEGRE TURPAK ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Diğer taraftan, Turpak’tan yapılan açıklamaya göre filo sahipleri, Turpak Araç Takip Sistemleri yazılımlarıyla ağır iş makinelerinin çalışma süreleri dahil tüm araçlarında kilometre bazlı Taşıt Tanıma Entegrasyonu sayesinde günlük- aylık limiti belirleyerek ilgili raporlamalar ile akaryakıt tüketimlerini kontrol altına alabiliyor. Filo yönetiminde sürekli teknolojik gelişim içinde olduğunu açıklayan Turpak, günden güne geliştirdiği Araç takip sistemleri yazılımları ile Android ve  IOS tabanlı cep telefonlarından, PC ve tabletler üzerinden tüm verilere 7/24 anlık erişim sağlanabildiğini bildirdi.

Turpak A.Ş, müşterilerinin tüm ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümleri üretmeye devam ederken, ürettiği bu çözümler ile de satın alma ve kiralama kullanım alternatifleri sunuyor. Şirket yatırımlarının önemli bir bölümünü oluşturan emtianın takibini sağlarken, işletme giderlerinin önemli bir bölümünü oluşturan personel, personel güvenliği, hırsızlık vb. gibi olağandışı durumlar anlık olarak belirlenip polis ve diğer birimlere bildirim ile takip imkanı sağlayarak araç güvenliğini ve yakıt giderlerinin de verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.

blank