blank

blank

TOTAL RUBIA’dan 6 bin 566 uzun yol sürücüsüne eğitim

Total Turkey Pazarlama’nın, uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği ‘TOTAL RUBIA Roadshow 2019’ sona erdi. 2 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında 7 bin 600 kilometre yol kat eden TOTAL RUBIA, 19 ilde 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle buluştu.

2018 boyunca 21 ilde, 26 noktada 6 binden fazla ağır vasıta sürücüsüyle buluşan TOTAL RUBIA, bu yıl da uzun yol sürücülerini yalnız bırakmadı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Total Turkey Pazarlama tarafından ağır hizmet madeni yağlarını tanıtmak amacıyla düzenlenen ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ Eylül-Ekim aylarında 19 ilde, 25 noktada 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle bir araya geldi. 2 Eylül’de Çorlu’da başlayan ve 25 Ekim’de Bursa Gemlik’te sona eren TOTAL RUBIA Roadshow bu süre zarfında 7 bin 600 kilometre yol kat etti.

Etkinliklerde katılımcılara doğru yağ seçimi, yeni nesil dizel motor teknolojisi, çevreci emisyon sistemleri ve yakıt ekonomisi gibi konularda eğitimler verilirken sağlık ve zindeliğin bir ölçütü olarak kabul edilen vücut kompozisyon ölçümü yapıldı. Sürücülerin uzun yolda güvenle yol almalarını sağlamak için emniyetli sürüş simülatörü ile yol güvenliği farkındalığı yaratıldı. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı etkinliklerde basket atma, bidon devirme gibi oyunlar oynandı.

blank

AFRİKALI ALİ SÜRPRİZİ

Uzun yol sürücülerinin severek dinlediği Kral FM’in ünlü sunucularından ‘Afrikalı Ali’ lakaplı Ali Şentürk de Roadshow’un konuğu oldu. Afrikalı Ali, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da düzenlenen etkinliklerde takipçileriyle bir araya geldi ve etkinlik alanlarından canlı yayın yaptı. Afrikalı Ali, canlı yayın sırasında 10 şanslı dinleyicisine de TOTAL RUBIA ağır dizel motor yağı hediye etti.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Total Turkey Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Fırat Dokur, ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ etkinlikleri sayesinde bugüne kadar on binlerce uzun yol sürücüsüyle buluşma imkanı yakaladıklarını vurguladı. Dokur, “TOTAL RUBIA, bu yıl da önceki yıllar gibi uzun yol sürücülerinin yanında oldu. Markamıza duyduğumuz güveni ağır vasıta sürücüleriyle paylaşmak için her yıl sahaya çıkıyor ve il il dolaşıyoruz. TOTAL RUBIA markamızın yüksek kalite ve müşteri taleplerine kulak vererek güven sağlayan yaklaşımıyla yakın gelecekte uzun yol sürücülerinin en çok tercih ve tavsiye ettiği motor yağı markası olmasını hedefliyoruz” diye konuştu.