blank

Tekser deprem bölgesindeki istasyonları kontrolden geçirdi

Tekser deprem bölgesindeki istasyonları kontrolden geçirdi

Elazığ’da 24 Ocak akşamı meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremin ardından konutların yanı sıra günlük hayatın sürekliliğinde çok büyük öneme sahip akaryakıt istasyonları da depremden sonra Tekser tarafından kontrolden geçirildi.

Başta Elazığ ve Malatya olmak üzere bölgedeki tüm akaryakıt istasyonları Tekser ekiplerince yerinde kontrol edilerek güvenilir şekilde operasyona devam etmesi sağlandı. Depremden birkaç saat sonra bölgedeki istasyonlara intikal eden Tekser servisleri uygunsuz durumların giderilmesini ve bölgede yakıt temininin sürekliliğini sağladı.

TEKSER EKİPLERİ HER TÜRLÜ TALEBE DESTEK VERDİ

Gerek akaryakıt dağıtım şirketleri merkezinden gerekse sahadan gelen her türlü talebe ve isteğe sahada somut olarak bulunarak destek verdiğini duyuran Tekser ekipleri, akaryakıt dağıtım şirketlerinin ve akaryakıt istasyonlarının yanında olduğunu bir kez daha gösterdiğini ve göstermeye devam edeceğini duyurdu.

‘TEKSER YETERLİLİĞİNİ İSPATLAMIŞ OLDU’

Şirket yetkililerince yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Yapılan surveylerde akaryakıt istasyonlarında depreme bağlı herhangi bir hasarın tespit edilmemesi ise bir nebze de olsa teselli oldu. 24-31 Ocak tarihleri arasında bölgede sıkıntı yaşayan istasyonların sürekli yanlarında olan Tekser çağrı merkezi ve saha ekipleri Teknik Servis konusundaki yeterliliğini ispatlamış oldu.”