Mepsan, Eleventech Araç Yıkama Sistemleri ile fark yaratıyor

Mepsan Ar-Ge’si tarafından modern üretim teknolojileri kullanılarak tasarlanan Eleventech Araç Yıkama sistemlerinin Jetwash grubundaki ürünler; yıkama, şampuanlama, cila ve ozmos yapabilecek şekilde tasarlanmasının yanı sıra istenilen peron sayısında hizmet verebilecek farklı modellerde de üretiliyor.

Eleventech Araç Yıkama sistemlerinin Jetwash grubundaki ürünler, yıkama, şampuanlama, cila ve ozmos yapabilecek şekilde tasarlanmış olup istenilen peron sayısında hizmet verebilecek farklı modellerde üretiliyor. Bu sistemler, 25 yılı aşkın süredir istasyon ekipmanları ve teknolojileri üreten Mepsan bünyesinde bulunan Mepsan Ar-Ge’si tarafından modern üretim teknolojileri kullanılarak tasarlandı.

İzmir’de bulunan OPET Serrano Petrol’e 3 peronlu, Adana BP Köseoğlu Petrol ve Petrol Ofisi Ödül Petrol için 4’er peronlu yıkama sistemleri temin, montaj ve kurulumları tamamlanarak çalışanlara gerekli eğitimler verildi ve devreye alındı.

Mepsan tarafından yapılan açıklamada, Mepsan ürünlerini tercih eden istasyonlara teşekkür edilerek sistemlerin hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Mepsan ürünleri hakkında daha fazla bilgiye 444 6776 numaralı telefondan ya da www.mepsan.com.tr web sitesinden ulaşabilmek mümkün.