Maximum Mobil ile araçtan inmeden akaryakıt ödeme kolaylığı şimdi OPET’te

OPET ve Türkiye İş Bankası iş birliği ile Maximum Mobil uygulaması ile araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alma deneyimi artık OPET istasyonlarında.

OPET, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde, sosyal mesafe ve hijyen ihtiyaçları doğrultusunda değişen tüketici tercihlerine cevap vermek üzere farklı uygulama ve iş birliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye İş Bankası iş birliğiyle Maximum Mobil uygulaması ile artık OPET istasyonlarında araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alımı gerçekleşiyor.

İş Bankası, bu iş birliği ile günlük hayattaki farklı alışveriş deneyimlerini tek bir uygulama içerisinde topladığı mobil ödeme platformu Maximum Mobil ile kullanıcılarının akaryakıtlarını satın alabilecekleri istasyon ağını büyütmüş oldu.

İş Bankası ve Türkiye’deki tüm diğer banka kart sahiplerinin de kullanabildiği Maximum Mobil ekosistemi içerisindeki bu yeni işbirliği sayesinde artık kullanıcılar OPET istasyonlarında araçlarından inmeden hızlı, temassız ve sağlıklı bir şekilde akaryakıt alımı yapabiliyor. Üstelik kullanıcılar bu özelliği sadece İş Bankası kartları ile değil, uygulamaya kaydettikleri diğer tüm banka kartları ile de kullanabiliyor.

OPET’TE TEMASSIZ ÖDEME KAZANDIRIYOR

30 Eylül 2020’ye kadar aximum Mobil’den kampanyaya katılarak Maximum anlaşmalı OPET ve Sunpet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı OPET istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinden en az birinin Maximum Mobil OPET Araçta Öde ile yapılması halinde ise toplam 50 TL MaxiPuan veriliyor.