blank

blank

LUKOIL’den Tayland’a motivasyon seyahati

LUKOIL, en iyi madeni yağ satış performansı gösteren bayileri için Tayland’a motivasyon seyahati düzenledi.

LUKOIL 2018 yılında en iyi madeni yağ satış performansını gösteren bayileri için Güneydoğu Asya’nın doğal ve tarihi zenginlikleri ile öne çıkan ülkelerinden biri olan Tayland’a motivasyon seyahati düzenledi.

2019 yeni pazarlama aktiviteleri belirlendi

Akaryakıt ve madeni yağ satış ekiplerinin eşlik ettiği gezide, sinerjinin getirdiği başarı kutlanırken, 2019 yeni satış uygulamaları ve pazarlama aktivitelerini içeren planlar da hep beraber yapıldı. LUKOIL, geleneksel yurtdışı gezilerinin beraber yola çıkmış olduğu iş ortaklarının birbirini daha yakından tanıması, örnek uygulamaların paylaşılması ve bu sayede takım ruhunun oluşturulması konusunda önemli rol oynadığına inanıyor.

Motivasyonun artması hedefleniyor

LUKOIL, iş ortaklarıyla uzun yıllardır bu aktiviteleri düzenleyerek bayileri ile olan iletişimin kuvvetlenmesinde öncü rol üstlenmeyi amaçlıyor. LUKOIL bayilerinin, farklı coğrafyalarda hem kendi kültürlerini paylaşmaları hem de beraber yeni keşifler yapmanın heyecanını yaşamaları, gelecekte daha büyük ve fark yaratan işler başarma konusundaki motivasyonu artırması hedefleniyor.

Tayland dünyanın önemli ihracatçı ülkelerinden

Tarihi Moğollara kadar dayanan Tayland; Pasifik, Çin ve Hint kültürlerini sentezlemiş, kralına ve ailesine son derece bağlı bir ülke. Eski adıyla “Siyam Krallığı”. Ana dili Thai. Yüzde 92’si Budist, yüzde 5’i Müslüman, geri kalanı Hristiyan. 65 milyona yakın nüfusu var. Bunun yaklaşık yüzde 15’i başkent Bangkok’ta yaşıyor. Dünyanın önemli ihracatçı ülkelerinden Tayland’da birçok önemli markanın üretim merkezi bulunuyor. Gezinin düzenlendiği Bangkok, Tai dilinde ‘Krung Thep’ (Melekler Şehri) anlamına da geliyor. Doğu-Batı sentezi ile yoğrulmuş olan Bangkok, hem tarihi, hem de son derecede modern bir kent. Pek çok sayıda muhteşem mimariye sahip Buda Mabedleri bu kentin en önemli güzelliklerinden. Bangkok içinden geçen Chao Phraya Nehri ülkenin kuzeyinden doğup Tayland körfezine dökülüyor.  Birçok kanaldan oluşması ona doğunun Venediği ‘Venice of the East’ denmesine sebep oldu. Turun diğer durağı olan Pattaya 1950’lerin sonuna kadar küçük bir balıkçı köyüydü. Vietnam savaşına katılan Amerikan askerlerinin rehabilitasyon merkezi olarak kullanılmasıyla büyük bir şehre dönüştü. Mevsimsel olarak en uygun dönemin seçildiği gezide LUKOIL bayileri, Pattaya Mercan Adası’nda yaz mevsimini yaşayarak deniz ve güneşin tadını çıkardılar.

LUKOIL motivasyon gezilerini sürdürmeyi amaçlıyor

LUKOIL Madeni Yağlar, iş ortaklarının desteği ile pazar payını sürekli artırarak, bu tip motivasyon gezilerini düzenlemeyi sürdüreceğini duyurdu.

“Lukoil, Kazakistan’a 9 milyar dolar yatırım yaptı”