Evolog Lojistik ile Turpak arasında güçlü iş birliği

Evolog Lojistik akaryakıt yönetiminde Turpak Çözümlerini tercih etti. Zorlu salgın dönemine rağmen otomasyon sisteminin sorunsuz devreye alındığı bildirildi.

Evolog Lojistik, 2013 yılında başladığı lojistik serüvenine bugün Uluslararası Karayolu, Denizyolu, Havayolu taşımacılığı ve ayrıca depolama ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Evolog Lojistik akaryakıt yönetiminde Turpak Çözümlerini tercih etti. Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı, Evolog Lojistik’in akaryakıt takibindeki taleplerinin tamamına çözüm sağladıklarını ve bu işbirliğinden dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Akaryakıt yönetiminde Turpak Çözümlerini tercih eden Evolog Lojistik Mali İşler ve Destek Fonksiyonlar Müdürü Birol Çalışkan,Turpak Otomasyon Sistemlerini bu zorlu salgın döneminde zamanında ve sorunsuz devreye alan Turpak ekiplerine teşekkür etti.

TÜRKİYE’DE 7 BİN 500 İSTASYONDA VE YAKLAŞIK 3 MİLYON TAŞITTA ÇALIŞIYOR

Turpak, firmaların yakıt tüketimlerinin yönetimlerini yapabilmeleri için baştan sona çözümler sunduğunu vurguladı. Şirket ayrıca sistemin, yakıt ikmallerini araç başına ve stok kayıtlarını anlık yaparak yöneticilere yakıt giderlerini kontrol etme gücü verdiğini belirtti. Turpak Yakıt Yönetim Teknolojisi’nin, Türkiye’de 7 bin 500 istasyonda ve yaklaşık 3 milyon taşıtta sektörünün lider ürünü olarak 20 yılı aşkın bir  süredir çalıştığının da altını çizdi.