CRG Enerji Shell istasyonu Turpak TDR Yazarkasa’yı tercih etti

İstanbul Mahmutbey’de açılan CRG Enerji Shell akaryakıt istasyonu, Turpak’ın TDR Yazarkasasını tercih etti.

Turpak’tan yapılan açıklamaya göre, yüksek teknolojili donanımlarla İstanbul Mahmutbey’de kurulan CRG Enerji Shell akaryakıt istasyonu, sektördeki birçok istasyon tarafından kullanılan Turpak’ın “TDR Yazarkasası”nı tercih etti.

23 yıldır akaryakıt sektöründe görev alan İstasyon Müdürü Gencay Gündoğdu, konuyla ilgili açıklamasında; “Bugüne kadar Turpak’ın ihtiyaçlarımıza kaliteli çözümler üretmesi, gerek teknik servis ağı gerekse çağrı merkezinin ulaşılabilirliği, yeni açtığımız teknolojik akaryakıt istasyonumuzda da aynı kaliteyi devam ettirmemiz yönünde referans oldu. TDR Marka Yazarkasanın uzun ömürlü olması ve  her türlü hava koşullarına dayanabilmesi, aynı zamanda bayrağını temsil ettiğimiz Shell A.Ş.’nin pompa ve tank otomasyon sistemlerinde Turpak’ ı tercih etmesi, vermiş olduğumuz kararın doğruluğunun ispatıdır.” dedi.

TDR Marka Yazarkasa: Kapalı kutuya fiş basabilen tek yazarkasa ve sınıfının en uzun kağıt rulosuna sahip (60 m). En hızlı yazım teknolojisi (90 mm/s) ve tüm otomasyon sistemlerine tam entegrasyon sağlıyor.