Aytemiz’den motosiklet tutkunu Dr. Deniz Algün’e destek

Aytemiz, TransAnatolia Rallisi’nde yer alan Dr. Deniz Algün’e sponsor oldu. Aytemiz, 15-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen ralli boyunca motosiklet tutkunu Dr. Deniz Algün’e destek sağlıyor.

Aytemiz, motosiklet sürücülerine sunduğu ürün ve hizmetlerle birçok farklı platformda motorcu dostlarının yanında olmaya devam ediyor. 2017 yılında “Motorcu Dostu İstasyon” ardından da “Motorcu Dostu Trafik” projesiyle motosiklet kullanıcılarının hayatına dokunan Aytemiz, şimdi de Dr. Deniz Algün’e 15-22 Ağustos tarihleri arasında 10. kez düzenlenen TransAnatolia Rallisi’nde destek veriyor. Aytemiz, İstanbul’dan başlayıp Bolu Abant, Haymana ve Karadağ’a kadar uzanan ve dönüşte Şile’de son bulacak kültür ve tarih dolu bir rota olan 2.850 kilometrelik ralli boyunca Dr. Deniz Algün’e ihtiyacı olan tüm konularda destek sağlayacak.

Türkiye’ de düzenlenen ve Covid-19 salgın sürecinde yapılacak ilk yarışma özelliği taşıyan TransAnatolia rallisi, 2010 yılından bu yana her yıl Ağustos ayında düzenleniyor. TransAnatolia Rallisi’nde, 7 gün süresince 20 il ve yüzün üzerinde kasabadan geçiliyor. 30 yılı aşkın süredir motosiklet kullanan ve 16 kez uluslararası rallide yarışan Dr. Deniz Algün ise, TransAnatolia’ya 3’üncü kez katılıyor. Bugüne kadar Türkiye Motokros ve Enduro Şampiyonaları’nda kazandığı sayısız derecesi ve şampiyonlukları bulunan Algün, ayrıca ortopedi uzmanı bir cerrah olarak iş yaşamını sürdürüyor ve iş stresini de motosiklet kullanarak azaltıyor. Motosiklet tutkusunu yaşam biçimi haline getiren Algün, tüm tatillerine ve iş gezilerine motorla gidiyor. Dr. Deniz Algün, motor üzerindeki başarısını en son Mart 2019’da gerçekleşen Dünya Cross Country şampiyonasının son ayağı olan ‘Desert Challenge’a katılan tek Türk olarak ve kendi kategorisinde birincilik elde ederek kanıtladı.

Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özge Kansu Gökçek, TransAnatolia Rallisi’nde Dr. Deniz Algün’e verdikleri destek ile ilgili “Aytemiz olarak 2017 yılından beri motorcu dostlarımızın yanında yer alıyoruz. Motosiklet sürücülerine sunduğumuz hizmetler ve onlar için yaptığımız özel çalışmalar ile hayatlarına dokunmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde trafikteki diğer araç kullanıcıları olan ve motosikletliler gibi desteklenmesi gereken karavan kullanıcıları için de “Karavancı Dostu” projemizi başlattık. Şimdi ise Türkiye’nin tanıtımında önemli bir yere sahip olan TransAnatolia Rallisi’nde Dr. Deniz Algün’ün başarı sağlaması için Aytemiz olarak katkı veriyoruz. Bir motosiklet tutkunu olan ve bugüne kadar birçok yarış kazanan Dr. Algün’e destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra da hedefimizde birçok farklı platformda motosiklet kullanıcılarıyla bir araya gelerek Türkiye çapında bu konuda kalıcı bir fayda sağlamak ve farkındalık yaratmak var” dedi.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *