Yenilenebilir

Enervis’ten Zaferspor’a sponsorluk desteği

AA

Türkiye’de enerji verimliliği alanında projeler geliştiren Enervis, Bursa’nın köklü futbol takımlarından Zaferspor’un ana sponsoru oldu. Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) başarılı takımlarından Zaferspor, yeni sezonda Enervis’in desteğiyle mücadele edecek.

 

Enerji hizmetleri sektöründen Enervis, gerçekleştirdiği enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerinin yanı sıra amatör spora da destek veriyor. 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’in başarılı takımlarından Zaferspor’u destekleme kararı alan Enervis, takımın ana sponsoru olarak mücadelesine ortak olacak.

 

ZAFERSPOR, ENERVİS DESTEĞİYLE BURSALI GENÇLERİ SPORLA BULUŞTURACAK

 

1978-1979 sezonunda Bursa 2. Amatör liginde resmi müsabakalara başlayan Zaferspor, bölge gençliğinin bilinçlendirilmesi amacıyla sosyal projelere de imza atıyor. 2009 yılından beri Bölgesel Amatör Lig’de başarılı bir şekilde mücadele eden Zaferspor, Enervis’in desteğiyle yalnızca ligde elde edeceği başarıyı değil; sportif faaliyetler ve eğitimler ile bölge gençliğinin sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmesine de katkı sağlamayı hedefliyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir