LUKOIL’den LPG’li araçlar için Gaz Ayar Günleri

LUKOIL’in LPG’li araç müşterileri, kampanya dahilindeki istasyonlarında kurulan kontrol çadırlarında üç gün süre ile ücretsiz LPG sistem kontrolü gerçekleştirdi.

LUKOIL, LPG’li araçlar için düzenlediği Gaz Ayar Günleri’nde kampanya dahilindeki istasyonlarında kurulan kontrol çadırlarında üç gün süre ile müşterilerine ücretsiz LPG sistem kontrolü gerçekleştirdi. Müşteri araçlarının LPG sistemleri genel bir kontrolden geçirilirken, zamanla aşınma sonucu hortumlarda meydana gelebilecek deformasyonların sebep olabileceği kaçak tespit çalışmaları ve yakıt sarfiyatında iyileştirmeler sağlayacak teknik ayarlar yapıldı. Sorun tespit edilen araçlar ise tam ve etkin müdahale için yetkili teknik servislere yönlendirildi.

‘MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM MARKAYA GÜVEN DUYGUSUNUN ARTTIRIYOR’

LUKOIL istasyonlarından Gaz Ayar Günleri süresince alım yapan müşteriler, araç yakıt sistemleri için bir check-up yaptırmış olmakla birlikte LUKOIL Team tarafından yönlendirilerek her alımda daha karlı olmalarını sağlayacak Taraftar Kart sahibi oldular. Ayrıca zamdan ve indirimden önce SMS ile haberdar olmaları için uygulamalara dahil edildiler. Otogaz müşterileri uygulamalardan duydukları memnuniyeti ifade ederlerken, müşteri odaklı yaklaşımın yarattığı sadakat ve markaya güven duygusunun arttığını belirttiler.

‘MÜŞTERİ MEMNUN, BAYİ MUTLU’

LUKOIL Kürklü Petrol Sahibi ve PÜİS Mersin Şube Başkanı Nihat Kürklü, sezon değişikliklerinde LPG’li araçların muhakkak ayarlarının kontrol edilmesi gerektiğini vurgulayarak, “LUKOIL olarak LPG’li araçlar için ayar günleri düzenledik. Ücretsiz verdiğimiz bu hizmetten yararlanan sürücüler oldukça memnun kaldılar. Önümüzdeki günlerde de bu tip etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

‘MÜŞTERİLERİMİZLE BİREBİR TEMAS KURDUK’

LUKOIL Türkiye LPG Satış Müdürü Atakan Öztekin, istasyonlarında otogaz müşterileri için kaliteli otogazı rekabetçi fiyatlarla sunarken önceliklerinin her zaman müşterilerin güvenliği olduğunu ifade etti. Güvenlik kavramını sadece istasyon sınırlarında yaptıkları otogaz operasyonu olarak değerlendirmeyip müşteri araçlarındaki emniyet zafiyeti yaratabilecek unsurların da sorumlulukları dahilinde olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini ve sahip oldukları en değerli anlayışın müşteri can güvenliği ve müşteri memnuniyeti olduğunu vurguladı.

LUKOIL OTOGAZ  MÜŞTERİLERİNİ BİLİNÇLENDİRDİ

“Gaz Ayar Günleri” süresince otogaz müşterilerine teknik destek hizmeti veren otogaz sistem kit ve montaj yetkili servis ustaları, yapılan kontroller sırasında otogaz müşterilerini LPG’li araçların her 10 bin kilometrede bir veya 6 ayda bir olmak üzere mutlaka yetkili servislerde bakım ve kontrollerinin yapılması gerektiği konusunda uyardı ve bilinçlendirildi. LUKOIL’in tüm saha çalışanları da Gaz Ayar Günleri’nde müşteriler ile birebir temas sağladılar.

LUKOIL’DEN MOTOSİKLETLİLERE ÖZEL KAMPANYA

SETMOG ve LUKOIL iş birliği ile LUKOIL’den motorsikletten bile inmeden yüzde 5 indirimli yakıt alınmaya başlandı. 21 Aralık’ta LUKOIL Salihli istasyonu SDN Petrol’de ilk kez yapılan uygulama ile sistem lansmanı yapıldı.

Tüm akıllı telefonlarda IOS ve Android sistemlerinden “ORTAK PLATFORM” yazıp uygulamanın indirilmesi yeterli oluyor.

Sisteme yakın zamanda başka dağıtım şirketleri de ilave edilerek istasyon ağı genişletilecek. Sistem üzerinden tüm motosiklet sürücüleri Türkiye’nin her yerindeki LUKOIL istasyonlarından faydalanabiliyor.