LPG

Aygaz’ın yeni reklam filmi yayında

AA

Aygaz, “Herkesin Yolu Aygaz’dan Geçiyor” reklam filminin devamı niteliğini taşıyan yeni reklam filmi “Tatilde de Herkesin Yolu Aygaz’dan geçiyor” reklam filmi yayında.

Aygaz, yeni animasyon reklam filmi ile farklı tatil planları için yola çıkanların ortak noktasının Aygaz Otogaz olduğuna dikkat çekiyor. Herkesin Yolu Aygaz’dan Geçiyor reklam filminin devamı niteliğinde olan yeni animasyon filmi ile Aygaz, Türkiye’de her kesimden tüketicinin tatil yolunda da en çok tercih ettiği otogaz markası olduğunu vurguluyor.

TBWA\ISTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminin dış seslendirmesini Altuğ Yücel yaparken, prodüksiyonunu da ABT üstlendi. TV, internet ve radyo kanallarında yayına giren film, Aygaz Otogaz’ın Youtube kanalından da (https://www.youtube.com/AygazOtogaz) izlenebilir.

KALDER VE IPSOS: MÜŞTERİ BAĞLILIK SEVİYESİ EN YÜKSEK OTOGAZ MARKASI

Ekonomik olmasının yanı sıra çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de toplam binek araç parkının yaklaşık yüzde 40’ını oluşturan, 4,5 milyonun üzerinde araç tarafından kullanılıyor ve 2009 yılından beri Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı olma özelliğini elinde bulunduruyor. Her yıl 200 bine yakın otogazlı araç dönüşümü yapılan Türkiye’de, otogaza olan talep gün geçtikçe daha da artıyor. Aygaz, otogaz markası Aygaz Otogaz ile tüketicilerine hizmet sunuyor. Türkiye’nin ilk Müşteri Dostu Markası ve Kuruluşu seçilen Aygaz, aynı zamanda KalDer ve Ipsos ortaklığında düzenlenen Türkiye Müşterinin Sesi araştırması sonuçlarına göre “müşteri bağlılık seviyesi en yüksek otogaz markası” unvanını da elinde bulunduruyor.

 

REKLAM KÜNYESİ:

Reklamveren: Aygaz

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

Executive Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Berkay Özay, Oğuzhan Atliman, Galip Makarnacı, Ezgi Tanyeri, Kerem Şeşen, Cantekin Güngör

Marka Ekibi: Ayşe Erdoğan, Tuğçe Asrak, Ceren Kaban

Stratejik Planlama Ekibi: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Ceren Şehitoğlu, Can Değerli

Ajans Prodüksiyon Ekibi: Erman Karahisarlı, Cana Polat, Eren Bakırcı

Post Prodüksiyon: ABT

Mecra: TV, İnternet, RadyoBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 10:59 22 Ağustos 2017