LPG

Aygaz’ın “Oyuncak Canavar Arabası” satışa çıktı

AA

Aygaz Otogaz istasyonlarında satışa sunulan “Oyuncak Canavar Arabalar”, kutusunda yer alan karekodun araç sahipleri tarafından Aygaz mobil uygulama kullanılarak okutulmasıyla 10 TL hediye otogaz kazandıracak.

Aygaz, LPG’nin yüksek oktanlı ve yüksek performanslı bir yakıt olduğuna vurgu yaptığı reklam filmi serisine bir yenisini ekledi. Otogazın yüksek oktanlı ve yüksek performanslı bir yakıt olduğunu anlatmak üzere Türkiye’nin ilk LPG’li Canavar aracını üreten Aygaz, şimdi de yaklaşık 6 metre uzunluğundaki “Canavar Araba”nın 1/30 oranındaki minyatürünü oyuncağa dönüştürdü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre TBWA\Istanbul tarafından hazırlanan yeni reklam filminde, yüksek oktanlı yakıt otogaz mesajı, çocukların “Oyuncak Canavar Araba” sevinciyle aktarılıyor. Çocuklar ve Canavar Oyuncak Araba ilişkisini kuran reklam filminin yönetmenliğini Alexi&Matis üstlendi.

Öte yandan Aygaz Otogaz istasyonlarında satışa sunulan “Oyuncak Canavar Arabalar”, kutusunda yer alan karekodun araç sahipleri tarafından Aygaz mobil uygulama kullanılarak okutulmasıyla 10 TL hediye otogaz kazandırıyor. Kampanya detaylarına ve oyuncakların satıldığı istasyon listesine Aygaz’ın web sitesinden erişilebileceği belirtildi.

 Yorumlar

  1. Avatar Isa aydin burak dedi ki:

    Bu oyuncaklar kontrol edilmedenmi piyasaya sunuluyor.
    Aldik ne isik yaniyor nede ses cikartiyor

  2. Avatar Kaan dedi ki:

    Güzel gidiyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 14:08 13 Aralık 2019