LPG

Aygaz Maksi tüketicinin beğenisine sunuldu

Aygaz
AA

 Aygaz, yeni tüpü “Aygaz Maksi”yi tüketicinin beğenisine sundu. Su yeşili rengiyle uzun ve tombul olmak üzere üretilen Aygaz Maksi, hem toz tutuculu on-off valfe sahip hem de üzerinde sipariş karekodu olan Türkiye’nin ilk tüpü olma özelliği taşıyor.

Tüpgaz markası Aygaz, yeni tüp ailesinin en genç üyesi Aygaz Maksi’yi tüketicinin beğenisine sundu.

Yaklaşık 60 yıldır gri renkli tüplerle mutfaklara konuk olan Aygaz, yeni ürünü 12 kg’lık Aygaz Maksi’yi, 360 mm çapında “tombul tüp” ve 300 mm çapında “uzun tüp” seçenekleri ile piyasaya sundu. Aygaz yeni ev tüpü ailesinin ilk üyesi Aygaz Mini gibi su yeşili rengine sahip olan Aygaz Maksi, “Şık ve modern tasarımı ile mutfaklara iyi gelecek” sloganıyla piyasaya çıkarıldı.

Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklamada “Yeniden tasarlanan tüp kalkanlarıyla daha şık bir görüntü sunan Aygaz Maksi, toz tutuculu valfe sahip ve üzerinde sipariş karekodu olan Türkiye’nin ilk ve tek tüpü” ifadeleri kullanıldı.

Tüketiciler, Aygaz Maksilerin üzerine Türkiye’de ilk defa yerleştirilen QR Kod sayesinde, Aygaz uygulaması ile hızlı sipariş verme fırsatı yakalıyor. İlk etapta İstanbul’daki tüketicilerle buluşan Aygaz Maksi, ücretsiz depozito değişimi ve 3 taksit avantajı ile tüketiciler ile buluşuyor. Ayrıca, Aygaz Maksi tüplere özel olarak hazırlanan ve tüpün kaymasını engelleyen tüp altlıkları da tüketicilerin beğenisine sunuldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir