LPG

Aygaz BrandWeek İstanbul 2017’ye katıldı

AA

Aygaz, BrandWeek İstanbul etkinliğine katılarak, organizasyon boyunca katılımcılara farklı sürprizler sundu.

Aygaz, 6-10 Kasım tarihleri arasında Zorlu Center’daki Performans Sanatları Merkezi’nde (PSM) gerçekleştirilen BrandWeek İstanbul 2017 etkinliğinde yer aldı. Sektördeki yeniliklerin nabzının attığı bu organizasyonda Aygaz, üç gün boyunca katılımcılara farklı sürprizler sundu.

15 KİŞİYE SAAT HEDİYE EDİLDİ

Etkinlik dahilinde Aygaz, standında daha önce denenmemiş bir deneyim alanı yarattı. Dijitalleşme sürecinde teknolojiyi ön plana alan kurgusu ile genç hedef kitleyle olan bağını güçlendirmek ve bu kitle ile daha da yakınlaşmak isteyen Aygaz, bu deneyim alanında özel programlanmış bir insansı robot oyununu kullandı. Etkinlik için özel olarak tasarlanan ve Türkiye’de ilk defa kullanılan bu insansı robot ile katılımcılar kendi vücut hareketleri ile robotu kontrol ettiler ve engelli parkuru en kısa sürede tamamlamaya çalıştılar. Üç günlük etkinlik boyunca 209 aktif katılımcı toplayan deneyim alanında her gün dereceye giren 5 kişiye, toplamda 15 kişiye akıllı saat wiki watch hediye edildi. Tasarlanan deneyim alanı 3 günde yaklaşık 2.000 kişinin etkileşim kurduğu bir alan oldu. Dereceye giren katılımcılar oyunu 2 dakika ile 2,5 dakika arasında bir sürede bitirdi. Deneyim alanında yarışmayı kazananların yüzde 70’i üniversite öğrencileri olurken geri kalan yüzde 30’luk kısmı ise reklam sektörü profesyonelleriydi.

AYGAZ EN SEVİLEN TÜP MARKASI SEÇİLDİ

Ayrıca, Brandweek kapsamında 8 Kasım günü açıklanan, 2017 Lovemarks Araştırması’nda Aygaz, “Tüpgaz kategorisinde Lovemark olarak Türkiye’nin en sevilen tüpgaz markası” unvanına layık görüldü. Beyaz eşyadan otomotive, cep telefonundan ev tekstiline uzanan bir yelpazede, birçok sektördeki oyuncuları analiz eden araştırma, toplam 23 kategoride 2017’nin en sevilen markalarını belirledi.

KATILIMCILAR KEYİFLİ ANLAR YAŞADI

Etkinlik alanında üç gün boyunca Aygaz & Lovemark çikolata ikramında bulunan ve aynı zamanda gezici fotoğrafçı ile isteyen katılımcıların fotoğrafını anlık çekerek çerçeve magnet şeklinde paylaşan Aygaz, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Aygaz’ın inovatif kimliğini yansıtan bir diğer ürünü olan palmiye üstü şarj cihazı da ilk defa bu etkinlikte katılımcıların beğenisine sunuldu. Bu ürünü ile, etkinlikte açık alanda vakit geçirmek isteyen katılımcılara hem ısınma hem de cep telefonlarını şarj etme imkanı yaratıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #, #
Son güncelleme: 14:49 15 Aralık 2017