GAS&POWER

9. Türkiye Enerji Zirvesi “Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri” başvuruları başladı

AA

8-10 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek olan 9. Türkiye Enerji Zirvesi “Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri” sahiplerini bulacak.

Ülkemiz enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi’nin dokuzuncusu bu yıl 8-10 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek.

Son başvuru tarihi 10 Eylül

Gas&Power, Green Power ile Enerji Petrol Gaz Gazeteleri ve Türkiye Enerji Zirvesi tarafından verilen Enerjide Sosyal Sorumluluk ödülleri de her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında dağıtılacak. Kazanan projeler Türkiye enerji sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan ödül değerlendirme kurulu tarafından yapılan başvurular içinden değerlendirme sonucu seçilecek.

Firmaların gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine verilen Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri başvurularının en geç 10 Eylül 2018 tarihine kadar aysenur.balci@efo.com.tr adresine yapılması gerekiyor.

Enerji piyasaları tüm boyutları ile tartışılacak

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle düzenlenmekte olan Türkiye Enerji Zirvesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal ve uluslararası 1.500’e yakın katılımcıyı Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleriyle buluşturacak ve yeni işbirliği imkanlarına kapı aralayacak.

9. Türkiye Enerji Zirvesi’nde ele alınacak konu başlıklarından bazıları şunlar;

  • Enerji piyasalarında yaşanan dönüşümün etkileri,
  • Enerjide gelecek trendleri,
  • Dönüşüm sürecinde Türkiye enerji piyasalarının beklentileri,
  • Enerjide dijitalleşme,
  • Enerji yatırımlarının finansmanı,
  • Yenilenebilir enerji,
  • Doğu Akdeniz enerji jeopolitiği,
  • Akaryakıt ve LPG piyasaları,
  • Ham petrol piyasaları,
  • Doğal gaz ve LNG piyasaları

Ödüller 9 Ekim’de sahiplerini bulacak

Akaryakıt, LPG, doğal gaz ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmaların sosyal sorumluluk uygulamaları konusunda teşvik edilmesini amaçlayan Türkiye Enerji Zirvesi “Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri” 9 Ekim gecesi düzenlenecek olan ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Ayrıca ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi Golf Turnuvası’nın ikincisi de 8 Ekim 2018 Pazartesi günü Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de da düzenlenecek.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir