GAS&POWER

Enerji ticaretinde büyük zirve

AA

3. Enerji Ticareti ve Tedariki Zirvesi ISTRADE 2018, 9-10 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Raffles Otel’de gerçekleşecek.

Uzmanlar değerlendirecek

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, EPDK’nın destekleriyle düzenlenecek olan ve Enerji ticareti ve tedariki alanında Türkiye’deki yegane platform olma özelliği taşıyan ISTRADE 2018’de, enerji ticaretindeki sorunlar, güncel gelişmeler, beklentiler ve organize piyasaların geleceği, konuyla ilgili önde gelen üst düzey isimler ve uzmanlar tarafından tartışılacak.

Paneller damga vuracak

TOBB, ELDER, ETD, PETFORM, EÜD, GAZBİR, GAZİD, PETDER, ADER, AKADER, PÜİS, TABGİS, TLPGD ve SSDGD gibi Türkiye’nin enerjide önde gelen sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği organizasyonda iki gün boyunca birçok panel ve workshop’lar da düzenlenecek.

 

HABERİN TAMAMI

Enerji ticaretinin zirvesi buluşuyor

Türkiye Enerji Zirvesi bünyesinde bu yıl üçüncü kez düzenlenen Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi ISTRADE 2018, 9 – 10 Nisan tarihleri arasında İstanbul Raffles Otel’de gerçekleştirilecek.

Zirve kapsamında workshop’lar düzenlenecek

ISTRADE 2018’de kapsamında ayrıca “ETD İstanbul Traders Meeting” oturumu ile “Blockchain 101”, “EPİAŞ Enerji Ticareti ve Risk Yönetimi”, “Son Kaynak Tedarik Tarifesi” başlıklı workshop’lar da düzenlenecek.

Sivil toplum kuruluşları tarafından destekleniyor

TOBB, ELDER, , ETD, PETFORM, EÜD, GAZBİR, GAZİD, PETDER, ADER, AKADER, PÜİS, TABGİS, TLPGD ve SSDGD gibi Türkiye’nin enerjide önde gelen STK’larının da destek verdiği organizasyonda iki gün boyunca birçok yerli ve yabancı ziyaretçi ile katılımcının yer alacak.

• Enerji Ticaretinde Dijital Dönüşüm
• Perakende Elektrik Piyasaları ve Dağıtım
• Elektrik Piyasalarında Ticaret ve Tedarik
• Akaryakıt Ticareti ve Depolama
• Türkiye’de Doğal Gaz Ticareti
• Petrol Piyasalarında Ticaret ve DijitalleşmeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir