Elektrik

YEDAŞ’ın Sinop’taki yeni hizmet binası törenle açıldı

AA

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde faaliyet gösteren YEDAŞ, Sinop Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binası açılış törenini gerçekleştirdi.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), müşterilerinin elektrik tedariki alanındaki ihtiyaçlarını daha iyi şartlarda karşılamak, yeni projeleri hayata geçirmek üzere Sinop’ta bulunan yeni hizmet binasına geçti. Bostancılı Mahallesi Sinop-Samsun karayolu üzerindeki yeni hizmet binasına geçen YEDAŞ, bölgedeki yatırımlarını tüm hızıyla sürdüreceğini açıkladı.

“HEDEFİMİZ EN İYİ HİZMETİ SUNMAK”

Açılışta bir konuşma yapan YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “En büyük hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, her zaman daha iyisi için çalışmak. Bu doğrultuda operasyonel mükemmellik bizim için büyük önem taşıyor. Müşteri odaklı yaklaşımımızın sonucu olarak bölgedeki yatırımlarımızı, hizmet kalitemizi daha üst seviyeye çıkarabilmek için operasyonlarımızı hızlandıracak şekilde sürdürüyoruz. Şirketimiz; her alanda teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak. Bu anlamda sıkı rekabetin teknolojik alanında da giderek arttığı elektrik dağıtım pazarındaki yerini Avrupa’daki elektrik dağıtım şirketleriyle aynı düzeye getirmeyi başarmıştır“ dedi.

Bölge Müdürü Mustafa Öztürk’ün yaptığı konuşmanın ardından, açılış kurdelesi Sinop Valisi Köksal Şakalar ve protokol üyeleri tarafından kesildi. Davetliler daha sonra Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasını gezdi.  YEDAŞ  Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılış törenine Vali Köksal Şakalar’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Abdullah Şahin, İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Başakcı, kurum müdürleri ve YEDAŞ Bölge Müdürlüğü personeli katıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 10:06 16 Aralık 2019