Elektrik

YEDAŞ’a ‘En İyi Teknolojik Yatırım’ ödülü

AA

YEDAŞ yapmış olduğu dijital gelişmelerle International Business Magazine tarafından düzenlenen ve dünyaca ünlü şirketlerin katılımıyla gerçekleşen yarışmada EDAŞ ONLİNE projesi ile Sürdürülebilir Elektrik Dağıtımı için En İyi Teknolojik Yatırım Ödülüne layık görüldü.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ), International Business Magazine tarafından düzenlenen yarışmada EDAŞ ONLINE Projesi ile ödül aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, şirketin iş süreçlerinde liderlik ve kaliteye verdiği önem sayesinde, bugün büyük dünya şirketleri arasından ‘Sürdürülebilir Elektrik Dağıtımı için En İyi Teknolojik Yatırım Ödülü” ile ödüllendirilmesinin önemine değinerek “EDAŞ ONLİNE projesini iş süreçlerine dahil edip, elektrik dağıtımı sektöründe de bu ödülü alarak sektöre yön veren ve Avrupa’daki dağıtım şirketlerinin de uygulamalarımızı yakından takip ettiği bir şirkete dönüşmüş durumdayız” dedi.

Sürdürülebilirlik anlayışı ve ileri teknoloji uygulamaları ile sektöre yön veren yeni nesil elektrik dağıtım şirketi olmayı kendilerine hedef belirlediklerini söyleyen Genel Müdür Bora, “YEDAŞ olarak dijital dönüşümünü tamamlamış, müşteri memnuniyeti üst sıralarda olan yeni nesil elektrik dağıtım şirketi konumuna gelmiş bulunmaktayız” diye konuştu.

EDAŞ ONLİNE İLE DAHA HIZLI HİZMET

YEDAŞ, yeni bağlantı sürecini dijital ortama taşıyarak ilgililerin YEDAŞ’a gelmeden 7/24 hizmet alabileceği, tüketicilerin bağlantı başvuru işlemini, dijital ortam üzerinden hızlı, kolay bir şekilde gerçekleştirmesi ve takip edebilmesi için “EDAŞ Online Bağlantı Başvuru Sistemi’ni hayata geçirdi. Tüketici, YEDAŞ’ın yeni elektrik tesisat başvurusu için geliştirdiği ve web sitesinde Müşteri Destek kolonu altında konumlandırılan “EDAŞ Online Bağlantı Başvuru” bölümüne giriş yaparak ilgili formları dolduracak. Süreç, gerekli dosyaların sisteme yüklenmesi ile başlatılmış olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 17:57 30 Aralık 2019