Elektrik

SEDAŞ’ın takdire değer yaklaşımı

AA

 

 TEİAŞ iletim hattı kapasite artış çalışmaları sırasında planlı kesintiden etkilenen hasta bir vatandaşın yardımına SEDAŞ (Sakarya  Elektrik Dağıtım A.Ş.) koştu. SEDAŞ işletme bakım ekipleri, evlerinin elektriği kesilen hastaya  Jeneratör ulaştırdı. SEDAŞ işletme bakım ekiplerinin, solunum cihazı kullanan hastaya yardım etmesi kamuoyunda takdirle karşılandı.

 

HASTA YAKINLARI SEDAŞ EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

TEİAŞ (Türkiye Elektrik İletim A.Ş.) 154 Bin voltluk iletim hatlarının kapasite artışını sağlayan yatırım çalışmalarının yapılabilmesi için güvenlik önlemi olarak İzmit’in merkez mahallelerinin bir kısmını etkileyen planlı kesintilerin gerçekleşmesi sırasında, SEDAŞ ekipleri kendilerine ulaştırılan mesajı dikkate alarak Bekirdere Mahallesinde solunum yolu cihazına bağlı olan bir hasta için alarma geçtiler. SEDAŞ işletme bakım ekibinde görevli Musa Bakır ve Engin Erdem Gül hızla jeneratör ile  Bekirdere Mahallesindeki  hastanın evine ulaştılar ve jeneratörü bağlayarak hastanın cihazının çalışmasını sağladılar. SEDAŞ yetkilileri ve işletme bakım ekibi çalışanlarına teşekkür eden hasta yakınları, mutluluğu gözlerinden okunan hastaları için SEDAŞ ekibine “Allah herkesten razı olsun sizler bize lazımsınız” diye konuştular.

SEDAŞ EKİBİ “ONUN MUTLULUĞU YETER”

SEDAŞ işletme bakım ekibinde görev yapan Musa Bakır ve Engin Erdem Gül; “Solunum cihazı kullanan Hanife teyzemizin rahatladığını ve mutluluğunu görmek bizim bütün yorgunluğumuzu aldı götürdü. Onun mutluluğu bize yetti. Biz de çok mutlu olduk.  Solunum cihazı kullanan ve jeneratör sağlandığı için çok mutlu olduğunu bizlere ifade eden ve bizlere dua eden teyzemize biz de acil şifalar diliyoruz” dediler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #, #
Son güncelleme: 13:29 8 Temmuz 2019