Elektrik

Schneider Electric ve BP, iş birliklerini güçlendirdi

AA

Schneider Electric, BP ile beş yıllık bir anlaşma imzalayarak BP’nin enerji partnerleri arasına katıldığını duyurdu.

Sözleşme kapsamında Schneider Electric, BP’nin belirlediği yük tarafı projelerinde optimizasyon, proje yönetimi ve entegrasyon, tedarik ve tedarik zinciri yönetimi de dahil olmak üzere tam kapsamlı tasarım ve mühendislik hizmetlerini sağlayacak. Ayrıca başlangıç ve devreye alım işlemlerinden başlayarak operasyon döngüsü boyunca tüm süreçlerde destek sunacak.

Schneider Electric uzun yıllardır BP faaliyetleri için özel hizmetler sağlıyor. Yapılan anlaşma ise bu iş birliğini güçlendiriyor. Sözleşme ile iki şirket proje risklerini ve maliyetleri azaltmak, verimliliği artırmak ve inovasyon ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışacaklar.

Anlaşmayı değerlendiren Schneider Electric süreç otomasyonundan sorumlu başkanı Gary Freburger; “IoT özellikli EcoStruxure mimari ve platformumuz sayesinde müşterilerimiz, tesislerinin tasarlanması, kurulması ve işletilmesi süreçlerinde standart yaklaşımların ötesinde bir gelişim sağlıyorlar ve üretime çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde başlıyorlar. Kullanım ömrü boyunca tesislerini değer odaklı bir yaklaşımla yöneten müşterilerimiz, sermaye yatırımlarını dengeliyor, kârlılıklarını artırıyor ve yatırım geri dönüşü süresini kısaltıyorlar. Ayrıca ortak bir simülasyon platformu kullanılması ve sanal modellemenin gerçek zamanlı işletme verilerine bağlanması yoluyla müşterilerimize, ‘tasarlanan’ ile ‘gerçekleşen’ arasındaki farkın kapatılması için yardımcı oluyoruz. Böylece tesislerinin işletme ve iş risklerini daha iyi belirleme, anlama ve ortadan kaldırma imkanına sahip oluyorlar. BP ile iş birliği yaparak FEED aşamasından işletme ve hatta kullanım ömrü sonuna kadar her aşamada, yalnızca sermaye ve işletme maliyetlerini değil, toplam maliyetleri de optimize edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bakan Dönmez’den BEDAŞ ziyaretiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir