Elektrik

ICCI 2019, 28 – 30 Mayıs’ta düzenlenecek

AA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK desteğiyle düzenlenen Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı (ICCI) 28 – 30 Mayıs 2019 tarihleri arasında 25. kez İstanbul’da uluslararası enerji şirketlerini bir araya getirecek.

ICCI, 2018 fuarı kapsamında Diplomatik Alan, Generation X Programı ve Start Up etkinlikleri 2019 yılında da 28 – 30 Mayıs tarihleri arasında fuar kapsamında yer alıyor olacak.

ICCI 2019’ da yerli ve yabancı enerji şirketlerinin yanı sıra konsolosluklar düzeyinde ülkeler arası yeni görüşmelere de ev sahipliği yapacaklarını belirten Sektörel Fuarcılık Genel Müdürü Feraye Gürel “ICCI, çeyrek asrı geride bırakacağı 2019 yılında da Türkiye’nin uluslararası yeni yatırım ve işbirliklerinin gerçekleştirileceği önemli bir etkinlik olacak.

“ICCI 2019” ürün gruplarıyla enerji sektörünün gelişen ve dönüşen yüzü olmaya devam edecek. Fuar ve konferansımızın odak konuları arasında geleceğin enerji sektörü yer alırken, ICCI 2019 ürün grupları çeşitliliği ile katılımcı firmaların yenilenebilir enerjinin tüm alt başlıkları, kojenerasyon, elektrik üretimindeki yeni trendler ve elektrik ticareti, dağıtım ve iletim sistemleri, enerji tesislerinde bakım, onarım ve servis hizmetleri, çevre teknolojileri, enerji verimliliği, enerji lojistiği, dijitalizasyon, enerji depolama, elektrikli araç ve şarj teknolojileri, akıllı şebeke ve akıllı altyapı, enerjide siber güvenlik konularında ürün ve hizmetlerini sergileyeceği bir platform olarak, sektörün yeni trendlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Enerji, üretim, iletim ve dağıtım sektörleri arasındaki etkileşimi temel alan 25. yılımızda da “ICCI” Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ile enerji değer zincirindeki tüm ana başlıkları, sektörün önde gelen isimlerinin katılacağı konferanslarda masaya yatıracağız. Çeyrek asrı geride bırakacak olduğumuz ICCI 2019 ile yine sektöre damgasını vuran önemli gündem konuları ile yıl boyu konuşulacak bir etkinliğe imza atacağız” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 11:21 23 Ekim 2018