Elektrik

EWE Enerji’den yeni kullanıcılarına kampanya

AA

EWE Enerji, yeni kullanıcılarını bir kampanya ile karşılıyor. Buna göre, yeni kullanıcılar elektriği yüzde 2 indirimli alırken, AKSigorta’nın kombi veya klima bakımı ve çilingir hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahip olacak.

10 Ağustos Cuma gününden itibaren geçerli olan kampanya ile elektriğini EWE Enerji üzerinden almaya başlayan kullanıcılar, iki yıl boyunca yüzde 2 indirimden yararlanma fırsatı buluyor. EWE Enerji’nin kampanya kapsamında sunduğu ikinci avantaj ise AKSigorta ile gerçekleştirdiği iş birliği oldu. Buna göre, EWE Enerji’nin yeni kullanıcıları AKSigorta’ nın bazı çözümlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek. Bu çözümler arasında, yılda bir kez ücretsiz kombi veya klima bakımı ya da yaşanan olaya göre (Kapıda kalma, konutta kalan kişinin kurtarılması, kaza, hırsızlık vs.) limit veya sayısı değişen çilingir hizmetleri yer alıyor. Bu hizmetlere ek olarak, kombi veya klimaların tamirat işlemlerinde, anlaşmalı yetkili servislerden yüzde 10’a varan indirim sağlanıyor.

Serbest Tüketici nedir?

Elektrik tüketimi 7474 sayılı EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) Kurul Kararı kapsamında belirtilen Serbest Tüketici Limitinin üzerinde yani yıllık tüketimi 2000 kWh’dan fazla olan veya aylık ortalama 74 TL ve üzerinde olan kullanıcılar Serbest Tüketici sayılıyor. Serbest Tüketici kavramı hakkında detaylı bilgiye www.epdk.org.tr/Detay/Icerik/16/serbest-tuketici adresinden ulaşılabiliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 12:05 16 Ocak 2019