Elektrik

Etkinliklerin enerjisi Aksa Jeneratör’den

AA

Nisan ayında Eurasia Airshow ile başlayan Haziran’da Cappadox gibi organizasyonlara enerji sponsoru olan Aksa, uzun süredir beklenen Shakira konserine de destek verdi.

Aksa Jeneratör, konser, festival organizasyonlarına sponsor olmaya devam ediyor. Nisan ayında Antalya’da dünya havacılık sektörüne yön veren Eurasia Airshow’a, haziran ayında Kapadokya bölgesinde Cappadox’a enerji sponsoru olan Aksa, merakla beklenen Shakira konserine de destek verdi. İstanbul’un yıl boyunca hevesle beklediği Harbiye Açık Hava Konserleri’nin destekçisi olan Aksa Jeneratör, yarışma programı Survivor’ın da enerjisine enerji katarak açık hava etkinliklerinin vazgeçilmezi olduğunu ortaya koymuştu.

Festivallere sponsorluklarıyla destek olduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Aksa Jeneratör olarak spor, eğlence, sanat ve etkinliklere enerjimizle destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünya çapında bir sanatçı olan Shakira’nın konserinde kendisinin performansının izleyicilere kesintisiz ulaşması için hazır bulunmaktan gurur duyduk. ‘Kesintisiz Enerji’ sloganımızla bu tarz dinamik ve etkili festivallere destek olmaya devam edeceğiz. Aksa Jeneratör’le enerji hiç bitmeyecek” dedi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir