Elektrik

EPGİS üyeleri elektriği yüzde 18 indirimli kullanacak

AA

EPGİS, üyelerine gönderdiği duyuru metninde, Gediz/Aydem Elektrik’le yapılan anlaşma vasıtasıyla istasyon giderlerinin en önemli kalemleri arasında yer alan elektrik faturaları için çözüm geliştirildiğini açıkladı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), üyelerinin elektrik giderleri için önemli bir anlaşmaya imza atıldığını duyurdu. Sendikanın üyelerine gönderdiği mesajda EPGİS ile tedarikçi şirket Gediz/Aydem Elektrik arasında varılan mutabakat ve BenzinLitre’nin işbirliğiyle “Net yüzde 18 indirim ve 1 yıllık sabit fiyat olan 0,445 TL/kWh saat aktif enerji” anlaşmasına imza atıldığı ifade edildi. Buna göre üyelerin, 2020 yılında oluşabilecek olası zamlardan etkilenmeyeceği ve yılda yaklaşık 45 günlük elektrik faturalarının ücretsiz olacağı aktarıldı.

Üyelerin söz konusu anlaşmadan yararlanabilmek için 3 Ocak tarihine kadar başvuruda bulunabilecekleri belirtilen açıklamada “Bu anlaşmayla yüzde 18 indirim ve 1 yıl sabit fiyat garantisi ile alım yaptığınız gibi arzu ettiğinizde 2 ay önceden bildirmek şartı ile sözleşmenizden de vazgeçebileceksiniz. Sendikamızın bu çok iyi şartlarda hazırladığı anlaşmadan faydalanmanız menfaatiniz icabıdır” ifadeleri kullanıldı.Yorumlar

  1. Avatar Ali süzer dedi ki:

    .

  2. Avatar Cemalletin dedi ki:

    Benzinlitre uygulaması bayaa iş yapıyoru. Epgis + Aydem ile birliktelikleri de güzel olmuş, hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir