Elektrik

Enerjisa Enerji Çağrı Merkezi’ne uluslararası ödül

AA

Enerjisa Enerji’nin Perakende Çağrı Merkezi, Contact Center World 2019’da, “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde dünya çapında gümüş madalyanın sahibi oldu.

Enerjisa Enerji, Çağrı Merkezi ile Müşteri Hizmetleri alanlarında sektörün en büyük global organizasyonlarından biri konumundaki Contact Center World tarafından, Perakende Çağrı Merkezi (444 4 372) ile Orta Ölçekteki Çağrı Merkezleri arasında “Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi” ve “Dünyanın En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde gümüş madalyaya layık görüldü.

1999 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Contact Center World, 20. yılında gerçekleştirdiği ve 50’den fazla ülkenin katıldığı törende, Enerjisa Enerji’yi de ödüle değer buldu.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN EN YENİ TEKNOLOJİLERİ KULLANIYORUZ”

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Enerjisa Enerji A.Ş. CEO’su Murat Pınar müşteri memnuniyetine verdikleri öneme dikkat çekerek şunları söyledi:

“Enerjisa Enerji olarak artan nüfus ve kentleşmeyle birlikte enerjiye ve elektriğe talebin yükselen trendini günümüz teknolojilerinden faydalanarak, kalite ve müşteri odaklılık anlayışıyla karşılıyoruz. Bunun bir sonucu olarak hizmet kanallarımızı ihtiyaçlar paralelinde şekillendiriyor, farklı kanallar geliştirmenin yanı sıra, çağrı merkezlerimizi, müşterilerimizin en çabuk ve etkin şekilde kullanabilecekleri kanal haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sayede bugün, yılda 2,5 milyona yakın çağrıyı ortalama 14 saniyede 7/24 aktif bulunan Çağrı Merkezimizde karşılıyor ve interaktif IVR hizmeti sayesinde müşterilerimizin işlemlerinin bir kısmını self-servis olarak gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Bu çabalarımızın uluslararası çapta ödüle layık görülmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir