Elektrik

Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi

AA

Aksa Jeneratör, konser, festival organizasyonlarına sponsor olmaya devam ediyor. Aksa Jeneratör, Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 28. kez düzenlenen Ege Rallisi’nde de enerji sponsoru olarak yer aldı.

13-15 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen ve 61 aracın katıldığı rallide üç gün boyunca izleyiciler ve araç pilotları yarış heyecanı yaşadı. NG Kütahya Seramik 28. Ege Rallisi’nin sembolik startı, 13 Temmuz’da saat 19.00’da Çeşme Belediyesi önünden verildi. Rallinin ilk gününde Çeşme Marina çevresinde belirlenen 1,94 kilometre uzunluğundaki NG Kütahya Seramik seyirci özel etabı geçildi. Rallinin ikinci gününde heyecan, saat 13.00’te Fuar İzmir’de başladı. Efemçukuru ve Gödence etaplarındaki yarışın ardından 2018 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın üçüncü ayağı NG Kütahya Seramik 28. Ege Rallisi’ni Yağız Avcı-Ersan Alkır ikilisi kazandı.

Yıl boyunca farklı alanlardaki unutulmaz festivallere sponsorluklarıyla destek olduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Aksa Jeneratör olarak spor, eğlence, sanat ve etkinliklere enerjimizle destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ege Rallisi’nde de hem yarışmacıların hem izleyicilerin heyecanına ortak olacağız. Aksa Jeneratör’le enerji hiç bitmeyecek. ‘Kesintisiz Enerji’ sloganımızla bu tarz dinamik ve etkili festivallere destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir