Elektrik

CK Enerji ‘Boğaziçi’nin ‘enerjisi’ oldu

AA

‘Hayatı Aydınlat Projesi’ çerçevesinde düzenlenen Hayatı Aydınlat Konserleri ile engelli vatandaşlar için akülü sandalye şarj istasyonları kuran CK Enerji, bu kez Boğaziçililerin müziğine enerji verdi. Bu yıl 16’ncısı düzenlenen “radyo boğaziçi” Müzik Ödülleri’nin enerji sponsorluğunu CK Enerji üstlendi.

Çalışanlarının sesleriyle 2016 yılından bu yana ‘Hayatı Aydınlat’an CK Enerji, “radyo boğaziçi” 16. Müzik Ödülleri’ne verdiği destek ile bu kez notaların enerjisi olacak. Hayatı Aydınlat projesi çerçevesinde bugüne kadar düzenlenen sekiz Hayatı Aydınlat Konseri’nden elde edilen gelirle İstanbul Avrupa Yakası, Antalya ve Sivas’ta toplam 21 akülü sandalye şarj istasyonu kurulmasını sağlayan CK Enerji, 16. “radyo boğaziçi” Müzik Ödülleri’nin enerji sponsorluğunu üstlendi.

Müziğin en iyileri seçiliyor

9 Mayıs Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Üst Bahçe’de gerçekleştirilecek törende 2018’in en iyi müzik grubu, en iyi kadın ve erkek pop müzik sanatçıları, en iyi rock müzik sanatçısı, en iyi albüm, en iyi film müziği, en iyi müzik festivaline kadar birçok kategoride ödüller sahibini bulacak.

1992 yılında ‘Türkiye’nin ilk ve en iyi üniversite radyosu’ sloganı ile kurulan “radyo boğaziçi”, 16 yıldır müzik alanında verdiği ödüllerle dikkat çekiyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrenci ve mezunlarının büyük coşku ile katılım gösterdiği ödül törenlerinde, her yıl onlarca sanatçı ağırlanırken CK Enerji de bu yıl müziğin enerjisi ile bu coşkuya destek verecek.

Enerji sektöründe sistem güvenliği artacak

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir