Elektrik

Aksa’dan Şanlıurfa’da ‘jeneratör kullanımı’ eğitimi

AA

Aksa Jeneratör’ün uzman ekibi, Şanlıurfa’daki organizasyonda jeneratör kullanımı hakkında bilgiler vererek 80 kişinin üzerinde kamu ve özel sektörden satın alımcıya yönelik interaktif bir eğitim gerçekleştirdi.

Aksa Jeneratör’ün kamu ve özel sektörü de yakından takip ederek ihtiyaçlara yönelik belirlediği eğitimler, farklı illerde devam ediyor. Şirket bu kapsamda, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin beşincisini Şanlıurfa Nevali Hotel’de kamu ve özel sektörden satın almacıların katılımıyla gerçekleştirdi. 80’nin üzerinde davetlinin katıldığı açıklanan eğitimde jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı konularında sunum yapıldı.

Eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, daha önce dört farklı ilde aynı eğitimleri verdiklerini hatırlatarak “Jeneratör sektörüne kazandırdığımız ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dışında verdiğimiz eğitimlerle de standartlarımızı yükseltiyoruz. Daha önce İzmir, Gaziantep, Adana ve Trabzon’da gerçekleştirdiğimiz jeneratör kullanımı eğitimimizin beşincisini Şanlıurfa’da gerçekleştirdik. Bu eğitimlerle farklı sektörlere kendimizi tanıtıp anlatırken jeneratör kullanımıyla ilgili bilgileri de aktarıyoruz. Bu eğitimi alan kişiler jeneratörün çalışma prensibinden bakım ve onarımla ilgili her türlü bilgiye sahip oluyorlar” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir