Elektrik

Aksa, MEE 2019 Fuarı’na katıldı

AA

Jeneratör üreticisi Aksa, 5-7 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen Middle East Electricity 2019 Fuarı’nda (MEE) sektör ziyaretçilerini ağırladı. Ortadoğu Bölgesi enerji sektörü paydaşlarının katıldığı bu fuara Aksa Jeneratör, 17’inci kez katılım gösterdi.

Middle East Electricity 2019 Fuarı’na yenilikçi ürünleriyle katılan Aksa Jeneratör, sanal gerçeklik gözlüğü (VR gözlüğü) ile ziyaretçilerinin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağladı. Aksa Jeneratör standını ziyaret eden katılımcılar, sanal gerçeklik gözlüğü (VR gözlüğü) ile üretim kapasitesi bakımından dünyadaki en büyük jeneratör fabrikası olan Çin’deki Aksa Jeneratör fabrikasını sanal ortamda gezme fırsatını yakaladılar.

Middle East Fuarı’nda Dubai pazarının öneminden bahseden Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Dubai enerji sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Middle East Electricity 2019 Fuarı’na uzun yıllardır katılım gösteriyoruz. Farklı ülkelerde yapılan fuarlara katılmak bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yurtdışında yapılan bu tarz fuarların hem sektöre hem de ülkemize çok büyük katkılar sağladığına inanıyorum. Orta Doğu’da elektrik ve enerji sektöründe iş yapmayı hedefleyen firmalar için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görüyorum. Bu yıl ilk defa standımızı ziyaret eden katılımcılarımıza sanal gerçeklik gözlüğü ile Çin’de bulunan fabrikamızı gezdirdik. Beklentilerimizin üstünde ilgi gördük ve tabi bu da bizi çok mutlu etti. Yeni nesil teknolojilerle ziyaretçilerimizi şaşırtmaya devam edeceğiz” dedi.

Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerine devam ediyorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir