Elektrik

AKSA Jeneratör, Münih Bauma Fuarına katıldı

AA

AKSA Jeneratör, 8 – 14 Nisan tarihlerinde Münih’te düzenlenen dünyanın en büyük inşaat makineleri fuarı Bauma’da yer aldı. Hibrit ve dizel ürünlerini sergileyen Aksa Jeneratör, fuar standında Çin’deki üretim tesislerinin VR gözlüğü ile izlenebildiği bir çalışmayı da ziyaretçilere sundu.

Üç yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen “Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı”, bu yıl Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier tarafından açıldı. Malzeme makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için heyecan verici son teknolojilerini geniş bir yelpaze içinde sunan Bauma, bu alanda dünyanın en büyük fuarı olarak büyük bir uluslararası ilgiyle karşılanıyor. Fuar, 614 bin metrekare alanda, 60 ülkeden 3700 firmayı Neue Messe’de bir araya getiriyor. Fuarı 200’den fazla ülkeden profesyoneller ziyaret ediyor.

AKSA Jeneratör CEO’su Alper Peker, Bauma’nın önemine değinerek “Hayatın kesintisiz akması için çalışan bir marka olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi Bauma 2019’da sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Sunduğumuz ürünler fuara katılan sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektör ve pazarlarda müşterilerimiz ve ilgili sektör temsilcileriyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğal gaz piyasasında elektronik başvuru dönemiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir