Elektrik

Aksa Jeneratör, Mısır’da enerji sektörüyle buluştu

AA

Aksa Jeneratör, Mısır’da düzenlenen 29. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı.

Aksa Jeneratör, Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlenen 29. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı. Kahire’de Egypt International Exhibition Centre’da gerçekleşen fuarda Aksa, en yeni ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaparak ziyaretçilerin sorularını yanıtlandırırken görüş ve önerilerini de dinledi. Aksa Jeneratör’ün sergilediği yenilikçi ürün ve hizmetler fuarda büyük ilgi gördü.

1990 yılından bu yana düzenlenen ve enerji sektörünü bir araya getiren fuara, her yıl sektörden önemli temsilciler katılırken ayrıca hükümet yetkilileri, ticari alıcılar, acente ve distribütörler, proje sahipleri, danışmanlar, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve girişimciler de yer aldı.

“2025’E KADAR DÜNYADA İLK ÜÇE GİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Farklı kıtalarda organize edilen fuarlara katılarak pek çok sektör temsilcisiyle bir araya gelme imkanı bulduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker konu ile ilgili şunları söyledi:

“Bir Türk markası olarak 168 ülkeye yaptığımız ihracat ile jeneratör sektöründe dünya çapında bir oyuncuyuz. 2025 yılına kadar dünyada en büyük ilk üç üretici firmadan biri olması hedefiyle çalışıyoruz. Afrika’nın kuzeydoğusunda yer alan Mısır’da uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bölge sürekli gelişim gösterdiğinden burada gerçekleşen fuarlara katılarak hem ülkemizi tanıtıyor hem de ürün ve hizmetlerimizi ziyaretçilere sunma fırsatını yakalıyoruz. Bu anlamda farklı coğrafyalarda gerçekleştirilen fuarlara katılarak hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir