Elektrik

Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimi için Trabzon’da

AA

Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin dördüncüsünü Trabzon’da 20 Mart Çarşamba günü gerçekleştirdi. Aksa Jeneratör’ün uzman ekibi, jeneratör kullanımı hakkında bilgiler vererek 70 kişinin üzerinde kamu ve özel sektör satın almacılara yönelik interaktif bir eğitim gerçekleştirdi.

Aksa Jeneratör, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin dördüncüsünü kamu ve özel sektör satın almacıların katılımıyla gerçekleştirdi. Yoğun katılım gösterilen eğitimde katılımcılara jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı konularında sunum yapıldı.

Jeneratör kullanımının üzerinde duran Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, konuya ilişkin: “Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dışında verdiğimiz eğitimlerle de sektörde ilkleri gerçekleştiriyoruz. Daha önce İzmir, Gaziantep ve Adana’da gerçekleştirdiğimiz jeneratör kullanımı eğitimimizin dördüncüsünü Trabzon’da gerçekleştirdik. Bu eğitimlerle kamu ve özel sektördeki çalışanlara kendimizi anlatırken jeneratör kullanmanın yanı sıra kullanım ve bakımıyla ilgili bilgileri de veriyoruz. Bu eğitimi alan kişiler jeneratörün çalışma prensibinden bakım ve onarımla ilgili her türlü bilgiye sahip oluyorlar” dedi.

Aksa, Data Center World’e katıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir