Elektrik

Aksa, 28. Electricx Fuarı’na katıldı

AA

Aksa, 17 – 19 Kasım tarihleri arasında Mısır’ın Kahire kentinde Egypt Expo Center’da gerçekleşen 28. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı.

Aksa, 28. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı. 17 – 19 Kasım tarihleri arasında Mısır’ın Kahire kentinde Egypt Expo Center’da gerçekleşen ve dünyanın dört bir yanından 300’ün üzerinde üretici ve tedarikçinin yer aldığı fuarda Aksa Jeneratör, son teknolojik ürün ve hizmetleri ile katılımcıların ilgi odağı oldu. Electricx tarafından düzenlenen fuara 10 binden fazla ticaret uzmanı ve 20’den fazla ülke temsilcisi katılım gösterdi.

Mısır’ın Aksa için önemli bir cazibe merkezi olduğunu vurgulayan Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Mısır, Afrika’nın kuzeydoğusunda yer alan Güney Afrika’dan sonra 2. ve Arap ülkeleri içinde Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından 3. büyük ekonomi. Bölge ayrıca uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz ve sürekli gelişim gösteren bir pazar olma özelliğine de sahip. Ticaret merkezi olarak firmamız için önemli bir cazibe merkezi olan bu bölgede ürün ve hizmetlerimizi tanıtmanın gururunu yaşıyoruz. Katıldığımız her yeni fuar bizlerin yeni ürün ve hizmetlerini dünya ülkelerine tanıtma fırsatı yaratıyor. Önümüzdeki dönemde de Aksa Jeneratör olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her ürettiğimiz üründe en iyi olmayı hedeflediğimizden dolayı yaptığımız her işte bu sorumluluğu hissediyoruz” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 11:26 16 Ocak 2019