Elektrik

ADM Elektrik Dağıtım’dan tüketici dostu web sitesi

AA

ADM Elektrik, tüketici dostu yeni kurumsal web sitesini yayınladı. Şirket, tüketici memnuniyeti çalışmaları kapsamında gelen talep ve isteklere istinaden kurumsal web sitesini en son teknolojileri kullanarak yeniledi.

Tüketici Odaklı Teknoloji Yatırımları Devam Ediyor

Şirket vizyonunun bir yansıması olarak teknolojisiyle hayata değer katan, tüketici odaklı çalışmalara hız veren ADM Elektrik Dağıtım; gelişen ve değişen teknoloji trendlerini takip ederek teknolojik yatırım çalışmalarına da devam ediyor. Hızlı ulaşılabilir ve mobil uyumlu olarak yenilenen kurumsal web sitesinde tüketiciler için önemli geliştirmeler yapıldı.

Yeni Web Sitesinde Neler Var?

Tüketici odaklı yaklaşımla sağlanan yüksek memnuniyeti sürdürülebilir kılmayı hedefleyen ADM Elektrik Dağıtım; kurumsal web sitesini yenileme çalışmaları kapsamında tüketici deneyimine öncelik verdi. Daha önce olduğu gibi www.admelektrik.com.tr adresi ve yenilenen yüzü ile yayına alınan web sitesinde ana sayfa ve alt sayfalar tamamen tüketici dostu kolay kullanım sağlayacak şekilde tasarlandı. Tüketicilerin sıklıkla kullandığı “Planlı Kesintiler, Sorun Bildir, Çağrı Merkezi ve Lisanssız Elektrik Üretimi” bölümleri ana sayfada en üst sırada yer aldı. Şirkete dair güncel duyurular ve teknik bilgiler ana sayfadaki “Slayt” alanında gösterilirken, detayları ise “Duyurular” ve alt sayfalarda paylaşılıyor.

Planlı Kesintiler 48 Saat Öncesinde Web Sitesinde

Bakım, onarım, iyileştirme çalışmaları ile beraber çoğunlukla yeni yatırım projelerinin devreye alınması amacıyla gerçekleştirilen planlı elektrik kesintileri 48 saat öncesinde web sitesinde yayınlanıyor. Ayrıca Aydın, Denizli ve Muğla İlleri ve İlçelerinde bulunan tüketiciler; şirketin çağrı merkezine talepte bulunarak düzenli olarak planlı kesinti bildirimleri SMS ve E-posta yolu ile alabiliyorlar.

Farklı İletişim Kanalları Tüketiciye Seçenek Sunuyor

Şirketin “Şikâyet ve Talep Yönetimi” yaptığı kurumsal sosyal medya kanalları; Facebook, Twitter, Instagram hesaplarının bağlantıları da web sitesinde ana sayfada yer aldı. Ayrıca tüketiciler 0850 800 0 186 Çağrı Merkezi, şirketin mobil uygulaması ve bilgi@admelektrik.com.tr adresinden de taleplerini iletebiliyor.

 “Enerjinin Hikâyesi” Bölümü Dikkat Çekiyor

Yeni kurumsal web sitesi için özel hazırlanan animasyon sayesinde tüketiciler enerjinin hikâyesini yakından takip edebiliyor. Elektriğin üretim, iletim, dağıtım ve perakende satış aşamalarının net ve anlaşılır bir şekilde paylaşıldığı bu özel bölüm, sektör hakkında tüketicileri bilgilendiriyor.

Enerjinin Hikâyesi; elektrik dağıtım sistemi, elektrik dağıtım şirketinin görevleri ve sağladığı hizmetler, trafo dağıtım merkezleri, şirketin hizmet noktaları gibi detaylı bilgiler de veriyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir