Doğalgaz

Sudanlı firmadan Bursagaz’a kıyas ziyareti

AA

Bursagaz, kıyas aktiviteleri kapsamında Sudan’dan gelen GIAD firması yetkililerini ağırladı. EFQM Türkiye Elçisi Celal Seçkin’in de katıldığı ziyarette, Bursagaz’ın stratejik yönetim bakış açısından kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına kadar pek çok konuda bilgi paylaşıldı.

Kıyas ziyareti kapsamında, Bursagaz’ın stratejik yönetim bakış açısı, sürdürülebilirlik modeli, proje yönetimi ve süreç yönetimine yönelik paylaşımlar yapılırken CRM sistemi uygulamaları ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında da bilgi verildi. Bursagaz Esentepe Genel Müdürlük Binası’nın da gezildiği kıyas ziyaretine, GIAD firmasının iş mükemmelliği, inovasyon, üretim, strateji ve insan kaynakları alanlarında çalışan yöneticileri ile Seçkin Danışmanlık Genel Müdürü ve EFQM Türkiye Elçisi Celal Seçkin katıldı.

Bursagaz kıyas taleplerine açık

Bursagaz’ın kıyas çalışmalarına yönelik gelecek taleplere her zaman açık olduklarını belirten Yönetim Sistemleri Müdürü Halit Yılmaz, kurumsal bilginin paylaştıkça geliştiğini ifade etti. Yılmaz ayrıca, kuruluşların farklı ülkelerdeki yaklaşımlar hakkında bilgi edinebilmeleri adına ulusal ve uluslararası kıyas ziyaretlerine önem vermesi gerektiğine vurgu yaptı.

Bursagaz’dan doğal gazı verimli kullanmanın ipuçlarıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 11:36 4 Aralık 2018