Doğalgaz

Kayserigaz iç tesisat firmaları ile bir araya geldi

AA

Kayserigaz, iç tesisat firmaları ile bir araya geldi. Bu toplantılarda Kayserigaz iç tesisat firmalarına sektördeki değişiklikleri ve güncellemeleri aktararak profesyonel hizmet sunmayı sürdürüyor.

Kayserigaz Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda, doğalgaz kullanıcılarına verilen hizmetin kalitesini artırmak, düzenli kontroller yaparak istenmeyen vak’aların önüne geçmek, müşterilerin can ve mal güvenliği için yetkili firma müdahalelerinin önemi gibi başlıklar ele alındı. Diğer yandan, sektördeki gelişmelerinde değerlendirildiği toplantının tüm katılımcılar için oldukça verimli geçtiği kaydedildi.

Kayserigaz İç Tesisat Birimi Yöneticisi Mehmet Onur Aydın, abonelerin mağdur olmaması ve sertifikalı firmaların yeni standartlara uyumu konusunda gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı bu toplantılar ile doğalgaz kullanıcılarına verilen hizmetin kalitesini artırmayı ve Kayseri halkının güvenliği için gerekli çalışmaların düzenli bir şekilde yapılmasını hedefliyoruz dedi. Doğalgaz abonelerinin doğalgazı daha güvenli ve verimli kullanmaları için tesisatla ilgili tüm değişiklikler konusunda yetkili iç tesisat firmalarına başvurmaları gerektiğinin altı çizdi ve rutin olarak yapılan bu toplantıların devam edeceğini belirtti.

Kayserigaz yönetimi 2018 yılını değerlendirdiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir