İzmir Doğalgaz’dan yeni aboneliğe taksit kampanyası

İzmir’in doğal gaz dağıtımını ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, İzmirlilere yeni bir kolaylık sunuyor.

İzmirlilerin doğal gaza olan yoğun ilgisi, İzmir Doğalgaz’ı yeni bir kampanyaya yöneltti. Kampanya ile birlikte İzmirliler, kredi kartıyla doğal gaz abonelik bedelini 12, güvence bedelini ise 6 taksitte ödeyebilecekler.

Ucuz, konforlu ve çevreci olma özelliği ile ön plana çıkan doğal gaza olan ilgi, her geçen gün artıyor. İzmirlilerin bu ilgisini karşılıksız bırakmak istemeyen İzmir Doğalgaz da gelen talepleri göz önüne alarak yılın son çeyreğine yeni bir kampanya ile girdi. 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında doğal gaza abone olmak isteyen vatandaşlar, kredi kartıyla yapacakları ödemelerde abonelik bedelini 12, güvence bedelini ise 6 aya kadar taksitlendirebilecek.

NÜFUS CÜZDANIYLA KOLAY ABONELİK

İzmir Doğalgaz’dan yapılan açıklamaya göre İzmirliler, şehir genelinde 14 faklı bölgede bulunan abone merkezlerine giderek sadece nüfus cüzdanlarının fotokopisi ile abonelik işlemlerini gerçekleştirebilecek. Eksik kalan evraklar abonelik sözleşmesi sırasında tamamlanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, vatandaşlardan gelen talep üzerine yeni bir kampanya başlattıklarını belirterek “Doğal gaza olan ilgi özellikle kış aylarında en üst noktaya ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda yeni stratejiler geliştiriyor. Eylül ayından başlamak üzere Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile abonelik ve güvence bedelini kredi kartına taksitlendirerek doğal gaza geçmek isteyen vatandaşlarımıza yeni bir kolaylık getirdik” dedi.

“GEREKLİ TEDBİRLERİ ALDIK”

Eylül ayı ile birlikte başlayacak yoğunluk için tüm hazırlıklarını yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Yetik, “Ağustos ayında başlayan yoğunluk Eylül’le birlikte daha da artacaktır. Biz de bu yoğunluk için gerekli tedbirleri aldık. Vatandaşlarımıza abonelik ve tesisat dönüşüm işlemlerini bir an önce yapmalarını öneriyorum. Abone merkezlerimizde, proje ve gaz açma birimlerimizde vatandaşlarımızı bekletmeyecek, taleplerine hemen yanıt verebilecek düzenlemeleri yaptık. İzmirlileri doğal gazın ekonomisinden, konforundan ve çevreye getireceği temizlikten faydalanmaya davet ediyorum” diye konuştu.