Doğalgaz

İzmir Doğalgaz’dan kampanya

AA

İzmir Doğalgaz bahar dönemine yeni bir kampanya ile giriyor. Doğalgaza geçmek isteyenlere avantajlı iki seçenek sunan kampanyada İzmirliler isterlerse doğalgazı sadece mutfaklarında, isterlerse hem mutfak hem de soba seçeneğini kullanarak ısıtmada kullanabilecekler. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik yaptığı açıklamada “Kampanyamız kapısının önünde doğalgaz servis kutusu bulunup, ekonomik nedenlerden dolayı doğalgaza geçiş yapamayanlara önemli iki fırsat sunuyor” dedi.

Her bütçeye uygun tesisat maliyetleri

İzmir’de doğalgazın dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz 8 Nisan itibariyle bir kampanya başlattı. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında her bütçeye uygun alternatifli ödeme seçenekleriyle tesisat dönüşümü mümkün olabilecek.

İster ocak, ister soba

Kampanya kapsamında kredi kartı veya senette 9, 12, 24 ay taksit seçenekleri sunuluyor. Tüketici isterse ocak kullanımını tercih ederek doğalgazı sadece mutfakta, isterse ocak ve soba seçeneğini tercih ederek doğalgazı hem mutfak hem de ısıtmada kullanabilecek. Kampanya, özellikle ocak kullanımının yoğun olduğu ailelere önemli bir fırsat sunuyor. Doğalgaz sadece ocakta bile kullanılarak kısa sürede dönüşüm maliyeti karşılanabilmektedir.

Kiracılar da faydalanabilir

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Genel Müdür Yetik, “Önemli sayıda vatandaşımız çok istedikleri halde maddi nedenlerden dolayı doğalgaza geçemediklerini ifade ediyorlar. Yaptığımız kapsamlı bir çalışma sonucunda doğalgaz tesisat dönüşüm maliyetlerini oldukça aşağıya çeken iki alternatif ürettik. Bu iki seçenekten biri tercih edilerek doğalgaz, mutfakta ya da ısınmada rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu kampanya kiracılar içinde önemli bir fırsat sunmaktadır” dedi.

Dünyada yenilenebilir enerji kapasitesi yüzde 7,9 arttı

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir