Doğalgaz

İzmir Doğalgaz’da Hemenal Finansman ile İzmirlilere fırsat

AA

 İzmir Doğalgaz tarafından sunulan imkân ile İzmirliler, uygun ekonomik koşullarda hızlı bir şekilde doğalgaza geçiş yapabilecekler.

İzmir Doğalgaz, Hemanal Finansman ile iş birliği yaparak doğalgaza geçmek isteyen İzmirlilere yeni bir fırsat sunuyor. İç tesisat firmaları aracılığıyla sunulan kampanyada tüketicilere alternatifli ödeme paketleri ve vade seçenekleri sunuluyor. İki kurum arasındaki anlaşmaya İzmir Doğalgaz adına Genel Müdür Ahmet Yetik, Hemanal Finansman adına ise Genel Müdür Engin Söker imza attı.

İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Doğalgazın konforunu ve ekonomik kullanım koşullarını bildiği halde, tesisat bedeli yüksekliği nedeniyle doğalgaza geçemeyen vatandaşlarımıza uygun koşullarla doğalgaza geçme imkânı sunuyoruz” dedi.

Doğalgaza ilgi artıyor

Doğalgaza ilginin her yıl artarak devam ettiğini ve her bölgeden yoğun talep aldıklarını ifade eden Yetik, “Kapısının önünde doğalgaz kutusu olduğu halde gaz kullanmayan ya da bir iki dairenin doğalgaz kullandığı çok sayıda bina bulunuyor. Maddi nedenlerden dolayı doğalgaza geçemediklerini belirterek bu duruma çözüm bulmamızı isteyen vatandaşlarımıza yönelik olarak yeni bir kampanya sunduk” diye konuştu.

Doğalgaza hızlı ve kolay geçiş

Hemenal Finansman Genel Müdürü Engin Söker ise Türkiye’de perakende sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olduklarının belirterek, “İç tesisat firmaları aracılığıyla sunulan kampanya ile tüketiciler; abonelik, tesisat kurulumu gibi bedelleri kefilsiz, masrafsız ve 48 aya varan vadelerde ödeyebilecekler” dedi.

İzmirlilerin bütçelerini sarsmadan doğalgaza geçmeleri konusunda destek olmayı amaçladıklarını ifade eden Söker, “İzmirliler, İzmir Doğalgaz’dan yetki almış herhangi bir iç tesisat firmasına başvurarak hızlı bir şekilde ve en az işlemle güvenli koşullarda bu kampanyadan faydalanarak kısa sürede doğalgaza geçebilirler” diye konuştu.

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir