Doğalgaz

İzmir Doğalgaz Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

AA

İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcıları Cebrail Özdemir ve Cafer Demirtaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan çalışanların Kadınlar Günü’nü kutladı. Genel Müdür ve yardımcıları çalışanları odalarında tek tek ziyaret ederek günün anlam ve önemine uygun olarak birer karanfil ve kişisel gelişime yönelik “Duygusal Zekâ” başlıklı kitap hediye etti.

 

İzmir Doğalgaz yönetimi kadınlar için en anlamlı günlerden biri olan Dünya Kadınlar Günü’nde çalışanlarını yalnız bırakmadı. Ellerinde çiçek ve kitaplarla odaları tek tek ziyaret eden Genel Müdür ve yardımcıları bayan çalışanlara sürpriz yaptı. Her bayan çalışana birer karanfil ve kitap hediye eden İzmir Doğalgaz yönetimi çalışanlarla bol bol fotoğraf çektirip sohbet etti. Ziyaretin ardından Genel Müdürlük binası önünde tüm bayan çalışanlar ve yönetim hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Duygularını dile getiren çalışanlar, bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan İzmir Doğalgaz yönetimine teşekkür ederek, “Yoğun iş temposu içerisinde yönetimimizin ellerinde çiçek ve kitaplarla odalarımıza gelmeleri büyük sürpriz oldu. Böyle önemli bir günde şirketimizin yanımızda olması kendimizi değerli hissettirdi. Yönetimimize teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

Genel Müdür Ahmet Yetik ise tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutladığını belirterek, “Kadınlarımızın iş hayatı başta olmak üzere yaşamın her noktasındaki yeri ve önemi tartışılmaz. Enerji gibi zor bir sektörde, bayanlarımızın başarıyla çalıştıklarını çetin saha şartlarında ve yönetim pozisyonlarında önemli görevler üstlendiklerini sevinerek görüyorum. Şirketimizin bünyesinde de müdür, şef ve ofis çalışanı olarak önemli sayıda bayan çalışanımız bulunmaktadır. Ancak bu sayıyı yeterli görmüyorum. Teknik yönü ağırlıklı bir şirket olmamıza rağmen bayan çalışan sayımızı arttırmayı önemli bir hedef olarak kabul ediyorum “ dedi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir