Doğalgaz

İzmir Doğalgaz çalışanları piknikte bir araya geldi

AA

İzmir Doğalgaz, birim yöneticileri, şirket çalışanları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen bri piknik organizasyonu gerçekleştirdi. İzmir Gümüldür’de bir otelde gerçekleşen organizasyonda çalışanlar ve aileleri çeşitli aktivitelerle gün boyu keyifli bir zaman geçirdi.

İzmir Doğalgaz çalışanları ve aileleri düzenlenen piknik organizasyonunda bir araya gelerek doyasıya eğlendi. Tüm birim ve yöneticilerinin katıldığı piknikte çalışanlar aileleri ve çocuklarıyla birlikte güzel bir gün geçirdi. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, dış müşteri memnuniyeti kadar iç müşteri memnuniyetine de önem verdiklerinin belirterek, “Bu yıl birincisini düzenlediğimiz piknik ile farklı bir ortamda çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte bir arada olma fırsatı bulduk” dedi.

ŞİRKET ÇALIŞANLARI BOL BOL EĞLENDİ

Gümüldür’de bir otelde düzenlenen pikniğe çok sayıda çalışan eş ve çocuklarıyla birlikte yoğun katılım gösterdi. Şirket tarafından ulaşımın sağlandığı organizasyon, sabah ikramları, öğlen yemeği, ilerleyen saatlerde çocuklara ve büyüklere yönelik çeşitli ikramlarla devam etti. Çalışanların aileleriyle birlikte güzel ve hoş vakit geçirmeleri, iş stresinin atılması, personelin birbirlerini daha yakından tanımasının amaçlandığı piknikte büyüklere ve çocuklara yönelik çok sayıda aktivite düzenlendi.

BÜYÜKLERE VE ÇOCUKLARA YÖNELİK OYUNLAR

Gün boyu süren piknikte yetişkinler için tavla turnuvası, canlı langırt, sumo güreşi, halat çekme, langırt gibi sürpriz birçok piknik oyunları düzenlenirken; çocuklar için boyama atölyesi, oyun hamuru, palyaço, illüzyon gösterisi, yüz boyama, şişme kaydırak, şişme zıp zıp gibi her yaş grubuna yönelik oyunlar oynandı. Çeşitli yarışmalarda başarılı olan çalışanlar madalya ile ödüllendirildi. Bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

ÇALIŞANLARA YÖNELİK ORGANİZASYONLARA DEVAM EDİLECEK

Pikniğe katılan İzmir Doğalgaz çalışanları ve aileleri doğayla iç içe düzenlenen bu organizasyon ile iş yaşamının yorgunluğunu ve stresini üzerlerinden atıklarını ifade ederek, “Şirketimize ve pikniğin yapılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. İş dışında çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte olma, birbirimizi daha yakında tanıma fırsatı bulduk” dediler.

“BU TÜR ORGANİZASYONLARI GELİŞTİRİP SÜREKLİLİK KAZANDIRACAĞIZ”

Genel Müdür Ahmet Yetik ise, bu tür organizasyonları çeşitlendirerek çalışanların mutluluğunu ve memnuniyetini arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Yetik, “İş dışında tüm personelimizle güzel bir doğa ortamında birlikte zaman geçirme fırsatı bulduk. Çeşitli aktivitelerle eğlenme, iş ortamından uzaklaşma ve en önemlisi ailelerle birlikte birbirimizi daha yakından tanıma şansına sahip olduk. Önümüzdeki yıllarda çalışanlarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda bu tür organizasyonları geliştirerek süreklilik kazandıracağız” dedi.

 

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir