Doğalgaz

GAZDAŞ artık Zorlu Enerji markasıyla hizmet verecek

AA

Gaziantep ve Kilis’in çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren GAZDAŞ, doğal gaz dağıtım hizmetlerini bundan böyle “Zorlu Enerji” ismi ve logosuyla sürdürecek.

Zorlu Enerji, bünyesi altında bulunan şirketleri aynı isim ve logoyla tek çatı altında birleştirmeye devam ediyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Gaziantep ve Kilis’in çeşitli bölgelerinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini sürdüren GAZDAŞ, bölgedeki 450 bin abonesine (BBS) “Zorlu Enerji” ismi ve logosuyla doğal gaz dağıtım hizmetini sunmaya devam edecek.

Zorlu Enerji’nin açıklamasına göre GAZDAŞ, bölgede doğal gaz dağıtım hizmetlerini aynı unvanla sürdürecek, değişiklik sadece şirketin marka ismi ve logosunda gerçekleşecek.

Abone nezdinde şirket faaliyetlerinde değişiklik olmayacağı belirtilirken, marka değişimi; bölge ofisleri, saha araçları ve iş kıyafetlerinin değişimiyle birlikte hayata geçti.

Zorlu Enerji, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak yapılan isim ve logo değişikliği ile ilgili banka ve anlaşmalı kurumlara operasyon öncesi bilgi verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir