Doğalgaz

ESGAZ Genel Müdürlüğü görevine Bülent Cantürk getirildi

AA

ESGAZ Yönetim Kurulu’nca alınan karar ile ESGAZ Genel Müdürlüğü görevine Bülent Cantürk getirildi.

1975 yılında doğan Cantürk, Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. Maliye Bakanlığı’nda 11 yıl süreyle Vergi Müfettişi olarak görev yaparak, asli görevinin yanında uzun süre vergi ve muhasebe konularında eğitici olarak çalıştı. Çok sayıda seminere konuşmacı olarak katıldı ve vergi ile ilgili konularda çeşitli yayın organlarında makaleleri yayınlandı. Bülent Cantürk sonrasında 2011 yılında Yeminli Mali Müşavir olmaya hak kazanmış olup, ayrıca T.C. Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi belgesine sahip.

Maliye Bakanlığı’ndaki görevinden 2011 yılında ayrılmış olan Cantürk, aynı yıl ESGAZ’da Ticari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaya başladı. Yaklaşık 9 yıl süreyle bu görevi başarıyla yürüttü, kendisi evli ve iki çocuk babası.

“HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Cantürk, görevlendirmesine ilişkin şu değerlendirmede bulundu: “Yaklaşık 9 yıldır büyük bir huzur ve mutlulukla ESGAZ’da görev yapıyorum. Bundan sonra da aynı heyecanla ESGAZ’ı daha ileriye taşıma amacıyla çalışmaya devam edeceğim. Şirketimiz her geçen yıl abonelerine vermiş olduğu hizmet kalitesini artırmaktadır. Temel amacımız bir yandan abonelerimizin memnuniyetini artırırken bir yandan da güvenli ve devamlı gaz arzını sağlamaktır. Çok güçlü bir ekiple Eskişehir’li hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 15:58 9 Temmuz 2019