Doğalgaz

Doğalgaz ateşi 3 ilçede daha yandı

AA

Urla, Seferihisar ve Foça’ya doğalgaz arzının sağlanmasıyla birlikte İzmir Doğalgaz, lisans sınırları içerisinde bulunan 25 ilçeyi doğalgazla buluşturmuş oldu.

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça’ya doğalgaz arzını sağladı. Yapılan açıklamada altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklara gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiği belirtildi.

Yatırım programı kapsamında doğalgaz şebeke genişletme çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz; Urla, Seferihisar ve Foça sakinlerini doğalgazla buluşturdu. Gaz verilen sokakların takibinin www.izmirgaz.com.tr adresinden yapabileceğinin vurgulandığı açıklamada, bölge sakinlerinin İzmir Doğalgaz ile abonelik ve müşteri sözleşmesini yaparak doğalgazı kullanabilecekleri ifade edildi.

Doğalgaza; ısınma, sıcak su ve mutfak olarak birlikte ya da bu seçeneklerden biri üzerinden abone olunabiliyor. Tüm abonelik ve sözleşme işlemleri İzmir genelinde bulunan 13 adet abone merkezinden yapılabiliyor.

Müşteri sözleşmesi aşamasında istenen belgeler ise şu şekilde: Kiracı ise kira kontratı veya ikametgâh belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone numarası. Eğer sözleşme yapacak kişi tapu sahibi ise sadece abone numarası ile işlemlerini yapabiliyor. Sözleşme bedelleri İzmir Doğalgaz kurumsal web sitesinden öğrenilebiliyor. Ayrıntılı bilgiye 7 gün 24 saat hizmet veren İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi aracılığıyla ulaşılabiliyor.

İzmir’in üç ilesini daha doğalgazla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Bu güzel ilçelerimize doğalgaz arzının sağlanmasıyla birlikte lisans sınırlarımız içerisinde bulunan 25 ilçenin yükümlülüğünü yerine getirmiş olduk. Doğalgazın gelişiyle söz konusu ilçelerimizde yaşam kalitesinin artmasının yanı sıra sosyal ve ekonomik açıdan önemli hareketlilikler yaşanacağına inanıyorum. Bölge sakinlerimiz abonelik ve gerekli dönüşüm işlemlerini yaparak bu kışı doğalgaz konforu ile geçirebilirler. Çalışmalarda emeği geçen herkese içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 9:36 22 Kasım 2018