Doğalgaz

Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği’ne Aksa Doğalgaz desteği

AA

“Şehirler Doğal Gazla Nefes Alıyor” sloganıyla, Aksa Doğalgaz, faaliyet gösterdiği illerde kültürel ve sosyal gelişimi destek veriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında, Türkiye’nin dört bir köşesinden ve KKTC’den 21 koro ve 800 çocuk koristin katıldığı Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği, Aksa Doğalgaz’ın ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Aksa Doğalgaz Çanakkale Şirket Müdürü Muhammet Aloğlu, “Aksa Doğalgaz olarak, çocuklarımızın müzik ve diğer tüm sanat dallarıyla ilgilenmelerini yürekten destekliyor; bu güzel organizasyonun bir parçası olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Şehrimize değer katmak için kesintisiz çalışmaya ve kültürel etkinlikleri desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Katılımcı koroların farklı alanlarda ödüllendirildiği şenlikte, TED Kuzey Kıbrıs Koleji Çocuk Korosu, jüri değerlendirmesi sonucu Aksa Doğalgaz Özendirme Ödülü’nü kazandı.

Korolar aracılığıyla çocukların sanatsal, toplumsal ve akademik bir alanda paylaşımda bulunmalarının hedeflendiği ve bu sene ilki gerçekleştirilen şenliğin, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmesi ve 2019 yılı itibarıyla uluslararası boyutta organize edilmesi planlanıyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #, #
Son güncelleme: 15:47 3 Mayıs 2018