Doğalgaz

Bursagaz’dan “1 Milyona Az Kaldı” kampanyası

AA

Doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, kısa bir süre sonra 1 milyon aboneye ulaşacak. Bu heyecanı Bursa halkıyla paylaşmak istediklerini söyleyen Bursagaz Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, “1 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında ilk defa Bursagaz abonesi olan vatandaşlarımız arasında yapacağımız çekiliş sonucunda, beş kişiye elektrikli scooter hediye edeceğiz” dedi.

“1 Milyona Az Kaldı” sloganıyla duyurulan kampanya kapsamında, 1 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında ilk defa Bursagaz abonesi olanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda beş kişiye elektrikli scooter hediye edilecek.

Bursagaz Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, 1 milyon aboneye hizmet vermenin heyecanını duyduklarını, bu kapsamda düzenledikleri kampanya hediyelerinin de şirketin sürdürülebilirlik değeri ile uygun ve çevreci olmasına dikkat ederek elektrikli scooterda karar kıldıklarını ifade etti.

Çekiliş 7 Ocak’ta

Kampanyaya göre, ilk defa abonelik işlemi yaptıran ve abone bağlantı bedelini ödeyerek abonelik işlemini kesinleştiren konut ve ticari kullanıcılar bir çekiliş hakkı kazanacak. 7 Ocak Pazartesi günü, saat 14.00’da Bursagaz Genel Müdürlük Binası’nda noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda asil ve yedek talihliler belirlenecek. Kampanyada beş kişiye elektrikli scooter Bursagaz tarafından hediye edilecek.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 13:11 5 Ekim 2018